سرویس: اخبار شهرضا ۱۷:۴۸ - سه شنبه ۱۳ بهمن ۱۳۹۴

معاون فرماندار شهرضا:

راهپیمایی ۲۲ بهمن مقدمه‌ای برای خلق حماسه‌ای باشکوه در ۷ اسفند است

معاون فرماندار شهرضا حضور گسترده ملت ایران در راهپیمایی ۲۲ بهمن را مقدمه‌ای برای خلق حماسه‌ای باشکوه در انتخابات هفتم اسفندماه دانست.

به گزارش شهرضانیوز، محمدحسین داراب عصر امروز در جلسه هماهنگی راهپیمایی ۲۲ بهمن در شهرستان با گرامی‌داشت دهه فجر، اظهار داشت: امروزه جایگاه ایران اسلامی روبه رشد و اقتدار است و رهبری‌های داهیانه مقام معظم رهبری سبب رشد و پیشرفت ایران اسلامی شده است.
وی با بیان اینکه همه مسئولان نظام دست به دست هم داده‌اند تا براین موضع استوار بمانیم، افزود:  در بخش انرژی هسته ای پیشرفت فراوان داشته ایم وتصویب شدن برجام افتخار بزرگی برای ما بود که این موضع قدرت را تثبیت کرد.
معاون فرماندار شهرضا حضور مستمر و گسترده مردم را در مناسبات ملی و مذهبی مهم دانست و گفت: حضور مستمر و گسترده مردم در همه عرصه‌ها مهم است و سبب افزایش قدرت می‌شود.
وی با اشاره به اینکه اگرخواهان انقلاب پرشور و باقدرتی هستیم حضورگسترده مردم را می‌طلبد، بیان کرد: در این ایام با دو رخداد بزرگ پیروزی انقلاب اسلامی و انتخابات مجلس شورای اسلامی و مجلس خبرگان رهبری روبه‌رو هستیم که هر دو سبب سرافرازی نظام است.
داراب در زمینه جشن‌ها و مراسم‌های دهه فجر، افزود: در این ایام بیش از ۲۰۰ برنامه اجرا می‌شود و بیش از ۴۴ پروژه در حوزه های مختلف با اعتباری بالغ بر ۸۲۰ میلیارد ریال به بهره‌برداری می‌رسد.
وی برگزاری جشن های دهه فجر را مستلزم همکاری تمام نهادهای دولتی دانست و خواستار برگزاری هرچه باشکوه تر این مراسم‌ها شد.

همچنین بخوانید:

دیدگاهتان را بنویسید

توجه: از انتشار نظرات توهین آمیز معذوریم.