سرویس: اخبار شهرضا ۱۸:۱۹ - سه شنبه ۱۳ بهمن ۱۳۹۴

مسئول شورای تبلیغات اسلامی شهرضا:

راهپیمایی ۲۲ بهمن صلابت و هوشمندی جمهوری اسلامی را نشان می‌دهد

مسئول شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی شهرضا گفت: جمهوری اسلامی محور بیداری و مقاومت اسلامی است که این محور به صلابت، استواری، هوشمندی، حکمت و آگاهی نیاز دارد و از این حیث باید حضور خود را به دنیا نشان دهد.

به گزارش شهرضانیوز، مرتضی ملکیان عصر امروز در جلسه ستاد هماهنگی راهپیمایی ۲۲ بهمن شهرستان، اظهار داشت: تجربه نشان داده است هر زمان که ما در همه مراسم‌ها حضور فعال داشته‌ایم دشمن عقب نشینی کرده است.
 وی افزود: اکنون که در آستانه با دو انتخابات بزرگ هستیم حضور حداکثری مردم به خنثی کردن حیله‌های دشمن کمک می‌کند.
مسئول شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی شهرضا در زمینه انتخابات، گفت: مسئولان در اجرای مراسم‌های این دهه نسبت به انتخابات بی‌اهمیت نباشند و در این مراسم‌ها از اهمیت انتخابات صحبت کنند.
وی با اشاره به راهپیمایی ۲۲ بهمن، بیان کرد: ما باید در این روز برنامه‌های شاد و ارزشی را همراه با شناخت و تعمق و تعقل داشته باشیم.
ملکیان تصریح کرد: مسیر راهپیمایی همانند هر سال از ساعت ۹:۳۰ صبح از میدان تاسوعا به سمت میدان حر آغاز می‌شود.
وی با بیان اینکه در صورت نامساعد بودن وضعیت هوا تجمع در ورزشگاه شهدی طحانی انجام می‌شود، تصریح کرد: سخنران امسال مراسم ۲۲ بهمن حجت‌الاسلام کفیل مسئول ستاد اقامه نماز قم است.
مسئول شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی شهرضا بیان کرد: برپایی ایستگاه نقاشی و اجرای مسابقه، اجرای سرود دانش‌آموزی و گروه ۲۲ توپخانه شهرضا و اجرای حرکات نمایشی توسط ورزشکاران باستانی، از جمله برنامه‌ها در طول مسیر راهپیمایی ۲۲ بهمن است.

همچنین بخوانید:

دیدگاهتان را بنویسید

توجه: از انتشار نظرات توهین آمیز معذوریم.