سرویس: بین الملل ۰۹:۵۸ - شنبه ۰۴ خرداد ۱۳۹۲

امیرعبداللهیان: نشست سوریه در تهران با شعار «راهکار سیاسی- ثبات منطقه‌ای» برگزار می‌شود

معاون وزیرخارجه کشورمان گفت: نشست بین‌المللی سوریه در تهران با شعار «راه کار سیاسی- ثبات منطقه‌ای» برگزار می‌شود. حسین امیر عبداللهیان، معاون عربی و آفریقای وزارت خارجه کشورمان در گفت‌وگو با خبرنگار ایسنا با تاکید بر این که این نشست مهم هشتم خردادماه با حضور نمایندگان عالی‌رتبه کشورها در تهران برگزار خواهد شد، افزود: نمایندگان […]

Mona Hoobehfekr-9-22معاون وزیرخارجه کشورمان گفت: نشست بین‌المللی سوریه در تهران با شعار «راه کار سیاسی- ثبات منطقه‌ای» برگزار می‌شود.

حسین امیر عبداللهیان، معاون عربی و آفریقای وزارت خارجه کشورمان در گفت‌وگو با خبرنگار ایسنا با تاکید بر این که این نشست مهم هشتم خردادماه با حضور نمایندگان عالی‌رتبه کشورها در تهران برگزار خواهد شد، افزود: نمایندگان روسیه و چین در نشست حضور دارند و تهران از کشورهای مختلف از جمله ترکیه، عربستان سعودی و قطر هم که مواضع دیگری داشته‌اند دعوت نموده است و از آن در مسیر همکاری منطقه‌ای استقبال می‌کنیم اما تصمیم به شرکت و یاعدم شرکت را به خودشان وامی‌گذاریم.

وی این نشست را گامی در راستای تحقق راهکار سیاسی مبتنی بر توقف خشونت و گفت‌وگوی ملی خواند و افزود: در مورد بحرین هم باید تلاش بین‌المللی آغاز شود که خشونت‌ها متوقف و گفت‌وگوی ملی موثر و واقعی آغاز شود.

همچنین بخوانید:

دیدگاهتان را بنویسید

توجه: از انتشار نظرات توهین آمیز معذوریم.