سرویس: اخبار شهرضا ۱۸:۴۸ - شنبه ۰۳ بهمن ۱۳۹۴

فرماندار شهرضا:

جناح‌ها و احزاب برنامه‌های خود را در چارچوب قانون ارائه دهند

فرماندار شهرضا گفت: هر جناح و گروهی و حزبی مجاز است در چارچوبه مشخص و معینی برنامه‌های خود را اجرا کند.

به گزارش شهرضانیوز، محسن گلابی عصر امروز در جلسه شورای اداری شهرستان با اشاره به موفقیت برجام، اظهار کرد: برجام فتح‌بابی در زمینه گشایش کارخانجات، صنعت و اقتصاد کشور شد.
وی افزود: آنچه که سبب شد به این پیروزی دست پیدا کنیم مقاومت، صبر و بردباری مردم بود، اقتصاد مقاومتی یکی از بهترین راهکارها است که باید مدنظر داشته باشیم.
فرماندار شهرضا گفت: کشورهای مستکبر نمی‌خواهند ایران به درجه بالای علم و فناوری برسد و امیدواریم هر چه سریعتر چرخ اقتصاد و صنعت به حرکت درآید.
وی با گرامی‌داشت دهه فجر، افزود: هر سال این دهه را به یاد کسانی که در انقلاب نقش‌آفرینی کردند جشن می‌گیریم و یاد و خاطره آنها را گرامی می‌داریم.
گلابی بیان کرد: در دهه فجر ادارات شهرستان برای کارمندان خود همراه با خانواده آنها جشنی برپا کنند چرا که این جشن‌ها سبب ایجاد شادی و نشاط اجتماعی می‌شود.
وی با بیان اینکه یکی از امتیازات یک مدیر موفق رسیدگی به روح و روان کارمندان خود است، تصریح کرد: راهپیمایی ۲۲ بهمن امسال باید باشکوه‌تر از سال‌های گذشته برگزار شود چرا که هر چه پیش می‌رویم نام جمهوری اسلامی ایران در دنیا بیشتر مطرح می‌شود.
فرماندار شهرضا با اشاره به اینکه دشمنان کشور و انقلاب درصدد هستند بین مردم تفرقه ایجاد کنند، بیان کرد: فرزندان را باید با انقلاب آشنا کرد بنابراین برگزار جشن‌های دهه فجر در مدارس باید گرامی داشته شود.
وی بیان کرد: دو انتخابات مجلس شورای اسلامی و خبرگان رهبری را در پیش داریم، انتخابات سالم و بی‌طرفانه شعار ما است و در این دوره رشد ۱۴۱ درصدی ثبت‌نام کنندگان را داشته‌ایم.
گلابی اظهار کرد: رهبر معظم انقلاب اعلام کردند مر قانون باید در انتخابات رعایت شود و بنابراین به مردم قول انتخابات بی‌طرفانه و سالم را می‌دهیم.
وی گفت: سخنرانانی که به شهر دعوت می‌شوند در چارچوب قانون و خط قرمزها صحبت کنند و از افترا، تهمت پرهیز کنند.
فرماندار شهرضا بیان کرد: اگر شعار ما آزاداندیشی است باید تمام چارچوب‌ها را رعایت کنیم حق نداریم از چارچوب‌ها و خط قرمزها عبور کنیم صحبتی نباید بشود که از آن تفسیرهای مختلفی شود.
وی با بیان اینکه بیشتر از هر زمانی نیاز به آرامش داریم، افزود: تعدادی منتظر هستند این آرامش برهم خورد، اگر سخنرانی دعوت می‌شود به او تذکر داده شود.
گلابی با بیان اینکه اگر بخواهیم آزاداندیشی برقرار شود باید با مطالعه صحبت کنیم، گفت: هر جناح و گروهی و حزبی مجاز است در چارچوبه مشخص و معینی برنامه‌های خود را اجرا کند.
وی با بیان اینکه برهم زدن جو جامعه درست نیست و اگر تخطی شد مراجع ذیصلاح باید به آن رسیدگی کنند، تصریح کرد: باید از سلایق مختلف در انتخابات حضور داشته باشند تا انتخاباتی پرشور داشته باشیم.
فرماندار شهرضا با انتقاد از حضور کم‌رنگ مسئولان در جلسات مهم شهرستان و حضور در اداره، بیان کرد: بعضی از ادارات مانند شهرداری در دهه فجر به مردم تخفیف می‌دهند اگر قرار است پاداشی برای مردم درنظر گرفته شود باید در طول سال باشد.
وی با انتقاد از عدم توجه بعضی از مدیران کل به شهرستان، افزود: ادارات در پایان سال باید گزارش عملکرد جذب اعتبارات دستگاه خود را ارائه دهند.
گلابی با بیان اینکه اگر کاری انجام می‌شود باید به اطلاع مردم رسانده شود، گفت: یکی از معضلات مهم شهرستان ترافیک است که با حجم زیادی از خودروها در سطح شهر روبه‌رو هستیم.
وی افزود: اگر خیابانی قرار است جدید احداث شود باید پیش‌بینی ترافیک آن انجام شود و پارکینگ آن در دستورکار باشد.
فرماندار شهرضا با بیان اینکه در بخش آب شرب و فاضلاب شهرستان مشکل داریم، افزود: شهرک صنایع دستی شهرستان زمین آن مشکل دارد و هنوز به نتیجه نرسیده است.
به گزارش شهرضانیوز، در جلسه شورای اداری شهرستان محمدعلی صادقی به عنوان مدیر نمونه در دی ماه سال ۹۴ شناخته شد.

همچنین بخوانید:

پاسخی بگذارید

توجه: از انتشار نظرات توهین آمیز معذوریم.