سرویس: اخبار شهرضا ۱۲:۰۶ - سه شنبه ۱۵ دی ۱۳۹۴

رئیس ورزش و جوانان شهرضا خبر داد؛

کسب مقام سوم مسابقات کیک بوکسینگ توسط ورزشکار شهرضایی

رئیس اداره ورزش و جوانان شهرضا گفت: ورزشکار شهرضایی مقام سوم مسابقات کیک بوکسینگ استان را کسب کرد.

علی نقی انصاری در گفت‌وگو با خبرنگار شهرضانیوز، اظهار کرد: مسابقات سبک کیک بوکسینگ در ورزشگاه ۱۷ شهریور اصفهان در ۵ رده سنی برگزار  شد.
وی افزود: در این دوره از مسابقات تیم شهرضا با حضور۵  ورزشکار حاضر شد که در پایان به دلیل سطح بالای مسابقات فقط سید محمد موسوی در رده سنی نوجوانان، وزن ۳۸ کیلوگرم موفق به کسب مدال برنز شد.
رئیس اداره ورزش و جوانان شهرضا گفت: سید مرتضی موسوی به عنوان سرداور از سوی کمیته داوران هیأت استان این مسابقات را قضاوت کرد.
راهیابی ورزشکاران شهرضا به اردوی برون مرزی ورزش نیوفول کنتاکت و نینجانجر
وی بیان کرد: مسابقه انتخابی تیم برون مرزی در رشته نیوفول کنتاکت و نینجانجر در تهران در سه رده نوجوانان، جوانان و بزرگسالان و با حضور ۳۰۰ ورزشکار از ایران برگزار شد.  
انصاری با اشاره به اینکه تیم شهرضا با حضور ۱۴ ورزشکار در این مسابقات حاضر شد، افزود: سرپرستی تیم بر عهده سجاد ممتاز و صادق خشنود بود و مربی این دو تیم ایمان یزدی و وحیدامین میراجاق بود.
وی با بیان اینکه در این دوره از رقابت ها تیم شهرضا همراه با تیم استان اصفهان به مقام سوم کشوری دست یافت, گفت: در این مسابقات سه نفر از ورزشکاران یاسر پورمحمودیان (نوجوانان)، سجاد شعاعی (جوانان)، محمدرضا ایمان پور (بزرگسالان) به اردوی برون مرزی دعوت شدند.
رئیس ورزش و جوانان شهرضا با اشاره به نتایج تیم شهرضا در این دوره از رقابت ها, گفت: در رده جوانان: مدال طلا: سجاد شعاعی، در رده نوجوانان: مدال نقره:  یاسر پورمحمودیان، در رده بزرگسالان: مدال نقره: محمدرضا ایمان پور، در رده بزرگسالان: مدال برنز: مهدی صفدریان، سجاد اعرابیان، یاسین پورمحمودیان، حسن رستمی، ایمان یزدی، علی خورشید سوار، رضا انصاری پور حائز مقام شدند.
همایش پیاده روی روستای کهرویه به مناسبت ۹ دی
همایش پیاده روی روستای کهرویه به مناسبت نهم دی ماه و حضور عاشورایی مردم حماسه ساز و ولایت مدار ایران اسلامی روز یکشنبه از مسجد صاحب الزمان (عج) تا امامزادگان با حضور اکثریت اهالی و با همکاری شورای اسلامی و پایگاه های بسیج برگزار شد.

همچنین بخوانید:

دیدگاهتان را بنویسید

توجه: از انتشار نظرات توهین آمیز معذوریم.