سرویس: اخبار شهرضا ۱۳:۵۲ - پنج شنبه ۰۳ دی ۱۳۹۴

رئیس ورزش و جوانان شهرضا خبر داد؛

کسب یازده مدال رنگی توسط کونگ فو کاران شهرضا / جشن شب یلدا در استخر دریای شهرضا برگزار شد

رئیس اداره ورزش و جوانان شهرضا گفت: کونگ فو کاران شهرضا در قالب تیم اصفهان در مسابقات کشوری کونگ فو بانوان یازده مدال رنگی کسب کردند.

به گزارش شهرضانیوز، مراسم جشن بلندترین شب سال در استخر دریا با حضور روسای هیئت‌های ورزشی و جمعی از ورزشکاران باشعار «ریشه کنی افسردگی در شهرمان شهرضا»  برگزار شد.

جشن شب یلدا یک فرصت مناسب برای پیوند ورزشکاران  با آداب و رسوم قدیمی و سنتی است که متاسفانه در حال حاضر گرایش جوانان  به فضای مجازی و بازی‌های یارانه‌ای به حدی افزایش یافته که فرصتی برای توجه به آداب و مراسم سنتی وجود ندارد که هدف اصلی برگزاری این مراسم پیوند دادن زمان‌های گذشته به زمان حال و در واقع نوشدن از آداب‌های قدیمی است.

جشن عیدانه یلدا به همت  اداره ورزش و جوانان شهرضا و هیئت ورزش‌های سه گانه  در استخر سرپوشیده دریا  برگزار ‌شد که برپایی شنا ،‌ استفاده از میوه‌های زمستانی، ‌ فال حافظ و مشاعره از جمله برنامه‌های تدارک دیده شده برای این جشن بود که نسل جدید بتوانند با این رسوم آشنا شوند.

علی‌نقی انصاری در گفت‌وگو با خبرنگار شهرضانیوز، اظهار کرد: این دوره از مسابقات که در استان تهران، نیاوران در چهار در رده سنی نونهالان، نوجوانان، جوانان و بزرگسالان برگزار شد.

وی افزود: در این دوره از مسابقات تیم اصفهان با عضویت کونگ فوکاران شهرضائی موفق به کسب یازده مدال رنگارنگ شد.

وی با اشاره به اسامی مقام آوران کونگ فوکار شهرضائی گفت: در رده سنی نونهالان: مقام اول: مونا مردانی،  مقام سوم: مبینا صفدریان، آوا عسگریان، آفاق السادات حسینی، در رده سنی نوجوانان: مقام دوم: زینب دلخواسته، لیلا باباجانی و در رده سنی جوانان: مقام دوم: فرخنده سبزواری و مقام سوم: محدثه حاجی دولو، محدثه محسنیو در رده سنی بزرگسالان: مقام اول: منیره جانقربان و مقام سوم: مهسا عنایتی موفق به کسب مدال شدند.

رئیس اداره ورزش و جوانان شهرضا بیان کرد: مینا نظری به عنوان بهترین مربی مسابقات کشوری بانوان منتخب و مفتخر به دریافت مدال طلا و کاپ بهترین مربی نائل شد.

همچنین بخوانید:

پاسخی بگذارید

توجه: از انتشار نظرات توهین آمیز معذوریم.