سرویس: سیاسی ۰۰:۳۳ - شنبه ۰۴ خرداد ۱۳۹۲

چه کسانی فیلم انتخاباتی سعید جلیلی را می سازند؟

جوانان سازنده دو مستند برجسته «میراث آلبرتا» با مشاوره وحید جلیلی و نادر طالب‌زاده فیلم انتخاباتی سعید جلیلی را می‌سازند. در حالی که کارگردانان مطرح در حال ساخت فیلم‌های انتخاباتی کاندیداهای مختلف هستند، فیلم انتخاباتی سعید جلیلی به خواست وی توسط جوانان سازنده دو مستند برجسته «میراث آلبرتا» ساخته می‌شود. بنابر این گزارش، این مستند […]

Dana.ir-27244-asli.jpgجوانان سازنده دو مستند برجسته «میراث آلبرتا» با مشاوره وحید جلیلی و نادر طالب‌زاده فیلم انتخاباتی سعید جلیلی را می‌سازند.

در حالی که کارگردانان مطرح در حال ساخت فیلم‌های انتخاباتی کاندیداهای مختلف هستند، فیلم انتخاباتی سعید جلیلی به خواست وی توسط جوانان سازنده دو مستند برجسته «میراث آلبرتا» ساخته می‌شود.

بنابر این گزارش، این مستند را که در موسسه فرهنگی «آرمان‌مدیا» ساخته می‌شود، حسین شمقدری کارگردانی خواهد کرد و محسن اخوان و محمدحسن مددی به او کمک می‌کنند.

به گفته محسن اخوان، ساخت این فیلم از هفته گذشته و همزمان با سفر سعید جلیلی به استانبول آغاز شده و آرشیوهای متعدد تهیه شده و همچنین سفرهای جلیلی به قم و دیگر شهرستان‌ها تاکنون فیلمبرداری شده است.

وی با بیان اینکه این مستند بر اساس قرار معلوم تا ۶ خرداد باید تحویل صداوسیما شود خط اصلی فیلم را «مقاومت رمز پیشرفت» عنوان کرد.

مشاوره هنری این فیلم انتخاباتی را نیز وحید جلیلی مدیر دفتر مطالعات جبهه فرهنگی انقلاب اسلامی و نادر طالب‌زاده کارگردان و مستندساز برجسته کشورمان برعهده دارند.

منبع:فارس

دیدگاهتان را بنویسید

توجه: از انتشار نظرات توهین آمیز معذوریم.