سرویس: بین الملل ۰۰:۲۸ - شنبه ۰۴ خرداد ۱۳۹۲

سوریه خواستار عذرخواهی اتحادیه عرب شد

سوریه از اتحادیه عرب خواست تا با عذر خواهی از این کشور تصمیمات قبلی علیه دمشق را ملغی کند. عمران الزغبی وزیر اطلاع رسانی سوریه از اتحادیه عرب خواست تا با عذرخواهی از این کشور تمام تصمیمات علیه سوریه در طی دو سال گذشته را ملغی کند. به گزارش نسل بیدار، الزغبی از اتحادیه عرب […]

Dana.ir-27259-asli.jpgسوریه از اتحادیه عرب خواست تا با عذر خواهی از این کشور تصمیمات قبلی علیه دمشق را ملغی کند.

عمران الزغبی وزیر اطلاع رسانی سوریه از اتحادیه عرب خواست تا با عذرخواهی از این کشور تمام تصمیمات علیه سوریه در طی دو سال گذشته را ملغی کند.

به گزارش نسل بیدار، الزغبی از اتحادیه عرب خواسته به طور علنی از مردم و دولت سوریه به دلیل تصمیمات بیهوده اخیرش عذر خواهی کند.

این اظهارات در شرایطی مطرح می‌شود که دولت سوریه در روزهای اخیر با پیروزی بر تروریست ها در القصیر ضربه سختی را به مخالفان خود وارد کرده است.

در همین میان قرار است وزاری خارجه اتحادیه عرب نشستی در سطح وزاری خارجه در قاهره پایتخت مصر برای بررسی نحوه حضور در نشست ژنو ۲ برگزار کنند.

قرار است مخالفان دولت سوریه با مقامات دولت این کشور در چارچوب نشست ژنو ۲ و برای حل سیاسی بحران سوریه مذاکره کنند.

نشست ژنو ۲ با ابتکار عمل روسیه و آمریکا برای حل بحران سوریه و با دعوت از تمام طرف‌های درگیر در بحران این کشور برگزار شود و طی آن طرح دولت انتقالی تا سال ۲۰۱۴ (پایان دوره ریاست جمهوری بشار اسد) مورد بررسی قرار گیرد.

منبع:فارس

دیدگاهتان را بنویسید

توجه: از انتشار نظرات توهین آمیز معذوریم.