سرویس: اخبار شهرضا ۰۷:۰۰ - پنج شنبه ۲۸ آبان ۱۳۹۴

کتابخانه شخصی مهاجرالی الله دکتر معلمی به دانشگاه آزاد شهرضا اهدا شد

کتابخانه شخصی مهاجر الی الله شهید دکتر حاج عباس معلمی معاون سابق پژوهش و فناوری دانشگاه آزاد اسلامی شهرضا به کتابخانه مرکزی این دانشگاه اهدا شد.

مدیر روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی شهرضا در گفت‌وگو با خبرنگار شهرضانیوز، اظهار کرد: همزمان با هفته کتاب و کتاب خوانی در یک اقدام فرهنگی و خداپسندانه ۳۰۰جلد کتاب نفیس مربوط به کتابخانه شخصی مهاجر الی الله دکتر حاج عباس معلمی بوسیله پدر و همسر این شهید گرانقدر برای استفاده دانشجویان و اساتید به کتابخانه مرکزی دانشگاه آزاد اسلامی شهرضا اهدا شد.
علیرضا کاویانی گفت: کتب اهدا شده به دانشگاه شهرضا دربرگیرنده موضوعات مختلفی مانند مذهبی، تاریخی، علمی و اجتماعی است که همگی به یاد این عزیز سفر کرده ممهور و اهدا شد.
وی بیان کرد: مهاجر الی الله شهید دکتر حاج عباس معلمی اوره عضو هیئت علمی گروه مهندسی مکانیک دانشگاه آزاد اسلامی در سمت‌های ریاست دانشکده فنی و مهندسی، مدیر پژوهشی دانشگاه، مدیر گروه رشته های مکانیک، مهندسی پزشکی و معاون پژوهش و فناوری دانشگاه آزاد اسلامی شهرضا انجام وظیفه می کرد و در مهر ماه جاری در حادثه جانسوز منا در مناسک حج ابراهیمی دعوت حق را لبیک گفت و آسمانی شد.

همچنین بخوانید:

پاسخی بگذارید

توجه: از انتشار نظرات توهین آمیز معذوریم.