سرویس: سیاسی ۰۰:۲۵ - شنبه ۰۴ خرداد ۱۳۹۲

جلیلی بر اساس تکلیف و برای انجام رسالت سنگین به میدان آمده است

رئیس ستاد انتخاباتی سعید جلیلی با تاکید بر اینکه رای به جلیلی رای به ایران مستقل و پیشرفته است، گفت: جلیلی مردی است که صرفا بر اساس تکلیف و برای انجام رسالت سنگین به میدان آمده است. به گزارش نسل بیدار،علی باقری رئیس ستاد انتخاباتی سعید جلیلی کاندیدای یازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری عصر امروز […]

Dana.ir-27260-asli.jpgرئیس ستاد انتخاباتی سعید جلیلی با تاکید بر اینکه رای به جلیلی رای به ایران مستقل و پیشرفته است، گفت: جلیلی مردی است که صرفا بر اساس تکلیف و برای انجام رسالت سنگین به میدان آمده است.

به گزارش نسل بیدار،علی باقری رئیس ستاد انتخاباتی سعید جلیلی کاندیدای یازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری عصر امروز (جمعه) همزمان با سوم خرداد و سالروز میلاد امام علی (ع)، طی سخنانی در اولین همایش انتخاباتی سعید جلیلی که در محل ورزشگاه شهید شیرودی برگزار شد، اظهار داشت: سال‌ها پیش مردی سیاه دل چشم طمع به این سرزمین دوخت و با حمله نظامی به خاک پاک ایران، تصور می‌کرد می‌تواند ذره‌ای از خاک ما را از دل و جان ما جدا کند اما بسیجیان این ملت با فرماندهی همت‌ها و باکری‌ها و شهیدان بزرگ اجازه ندادند حتی ذره‌ای از خاک این ملت جدا شود.

وی افزود: امروز همانطور که رهبر معظم انقلاب فرمودند، ما در یک پیچ تاریخی هستیم، دشمنان همه سودای تقابل با ملت ایران را در سر دارند اما بی‌شک توسعه و پیشرفت ما در همه عرصه‌ها، آنها را حیرت‌زده کرده است.

رئیس ستاد انتخاباتی سعید جلیلی در بخش دیگری از سخنانش با بیان اینکه برگ برنده امروز ما یکی از همرزمان باکری و همت و شهید خرازی است، تصریح کرد: برگ برنده ما در مصاف با دشمن یکی است و آن هم سعید جلیلی است، جلیلی تنها رای ماست و باید بدانیم رای به جلیلی رای به یک فرد یا جانباز نیست، رای به جلیلی، رای به یک فرمانده دریا‌دل نیست، رای به یک مذاکره‌کننده قوی و هوشمند و مقاوم نیست بلکه رای به ایران مستقل، پیشرفته و ایران نمونه و ایران پیش رو در تمدن اسلامی در دهه آینده است.

باقری ادامه داد: امروز همه ما در سوم خرداد و روز میلاد راد مرد بزرگ تاریخ جمع شده‌ایم تا گفتمان جلیلی را معرفی کنیم، امروز ما با جلیلی بیعت می‌کنیم که هر کداممان برای رساندن پیام جلیلی به زن و مرد این مرز و بوم تلاش می‌کنیم.

باقری در ادامه سخنانش تصریح کرد: جلیلی مردی است که صرفا بر اساس تکلیف به این میدان آمده و هیچ بار و بنه‌ای در اختیار ندارد و صرفا برای انجام این رسالت سنگین به میدان آمده است، بر این اساس هر یک از شما باید مبلغ این در گرانبها باشید.

منبع:فارس

همچنین بخوانید:

دیدگاهتان را بنویسید

توجه: از انتشار نظرات توهین آمیز معذوریم.