سرویس: اخبار شهرضا ۱۵:۰۱ - چهارشنبه ۲۰ آبان ۱۳۹۴

دانشکده فنی و مهندسی آزاد شهرضا به نام مرحوم دکتر عباس معلمی نام گذاری شد

دانشکده فنی و مهندسی دانشگاه آزاد اسلامی شهرضا بنام مهاجرالی الله دکتر عباس معلمی نام گذاری شد.

به گزارش شهرضانیوز، همزمان با مراسم اربعین مهاجر الی الله حاج عباس معلمی اوره معاون سابق پژوهش و فن آوری دانشگاه آزاد اسلامی واحد شهرضا که با حضور خانواده وی در مسجد و حسینیه دانشگاه برگزار شد، دانشکده فنی و مهندسی این دانشگاه بنام آن فقید سعید نام گذاری شد.
مراسم اربعین شهادت دکتر حاج عباس معلمی اوره که در مناسک حج امسال در حادثه غم بار منا اسماعیل وار قربانی عشق شد و دعوت حق را لبیک گفت در مسجد و حسینیه دانشگاه آزاد اسلامی شهرضا با حضور خانواده شهید، دانشجویان، اساتید، کارکنان، اعضای هیئت رئیسه و جمعی از مردم شهرضا برگزار شد.
بر اساس این گزارش، در پایان این مراسم با حضور اعضای هیئت رئیسه واحد شهرضا، خانواده شهید معلمی و جمعی از دانشجویان از تابلو دانشکده فنی و مهندسی که بنام ساختمان مهاجر الی الله شهید دکتر حاج عباس معلمی نام گذاری شده است پرده برداری شد.
دکتر عباس معلمی اوره درسال ۱۳۵۹ در تهران متولد و در سال ۱۳۸۷ بعنوان عضو هیئت علمی به استخدام دانشگاه آزاد اسلامی شهرضا در آمد.
 وی دارای مدرک دکترای مکانیک بود و در سمت های مدیر گروه مهندسی برق ، مهندسی مکانیک خودرو ، مهندسی پزشکی، مدیر پژوهش و معاون پژوهش و فن آوری دانشگاه شهرضا انجام وظیفه کرد.

همچنین بخوانید:

دیدگاهتان را بنویسید

توجه: از انتشار نظرات توهین آمیز معذوریم.