سرویس: اخبار شهرضا ۱۹:۱۷ - شنبه ۱۶ آبان ۱۳۹۴

رئیس ورزش و جوانان شهرضا:

مسابقات پاورلیفتینگ استان به میزبانی شهرضا برگزار شد/ تصاویر

رئیس اداره ورزش و جوانان شهرضا گفت: مسابقات پاورلیفتینگ بدون تجهیزات قهرمانی باشگاه‌های استان اصفهان به میزبانی شهرضا برگزار شد.

علی‌نقی انصاری در گفت‌وگو با خبرنگار شهرضانیوز با اشاره به برگزاری مسابقات پاورلیفتینگ بدون تجهیزات قهرمانی باشگاه‌های استان اصفهان به میزبانی شهرضا، اظهار کرد: مسابقات پاورلیفتینگ بدون تجهیزات قهرمانی باشگاه های استان اصفهان در روزهای پنجشنبه و جمعه مورخ ۱۴ و ۱۵ آبان با حضور ۲۰ تیم و ۱۱۷ نفر شرکت کننده در سالن ورزشی عفاف شهرضا برگزار شد.
وی با بیان اینکه فرشید سلطانی رئیس فدراسیون پاورلیفتینگ آسیا مهمان ویژه این مسابقات بود، گفت: در رده سنی نوجوانان و جوانان جاوید عسگرزاده عنوان قهرمان قهرمانان، در رده سنی بزرگسالان علیرضا رضائی و در رده سنی پیشکسوتان رسول امینی این عنوان را کسب کردند.
رئیس اداره ورزش و جوانان شهرضا با اشاره به اینکه مرتضی جانقربان به سمت رئیس کمیته فنی پاورلیفتینگ جمهوری اسلامی ایران منصوب شد، بیان کرد: در این دوره از رقابت‌ها باشگاه های زیر مقام اول تا سوم رده های مختلف را کسب کردند:
در رده سنی نوجوانان: باشگاه بدنسازی توحید برخوار، باشگاه بدنسازی اباصالح کاشان، باشگاه بدنسازی ذوالفقار شهرضا.
در رده سنی جوانان: باشگاه بدنسازی ذوالفقار شهرضا، باشگاه بدنسازی پوریا، باشگاه بدنسازی فراتن برخوار.
در رده سنی بزرگسالان: باشگاه بدنسازی کارگران، باشگاه بدنسازی رکورد شهرضا، باشگاه بدنسازی توان.
در رده سنی پیشکسوتان: باشگاه بدنسازی اباصالح کاشان، باشگاه بدنسازی پوریا، باشگاه شهید مردان آریایی.
وی تصریح کرد: در پایان این مسابقات، به نفرات برتر و تیم‌های برتر حکم، مدال و کاپ قهرمانی اهدا شد، به نفرات اول تندیس قهرمانی و همچنین در هر رده سنی به قهرمان قهرمانان حکم، مدال و همچنین یک عدد تبلت اهدا شد.

 مسابقات پاورلیفتینگ شهرضا (1) مسابقات پاورلیفتینگ شهرضا (3) مسابقات پاورلیفتینگ شهرضا (4) مسابقات پاورلیفتینگ شهرضا (5) مسابقات پاورلیفتینگ شهرضا (6)

پاسخی بگذارید

توجه: از انتشار نظرات توهین آمیز معذوریم.