سرویس: اخبار شهرضا ۱۸:۳۷ - پنج شنبه ۰۷ آبان ۱۳۹۴

مدیر آموزش‌وپرورش شهرضا:

زنگ انتخابات شورای دانش آموزی در مدارس شهرضا به صدا درآمد

صبح امروز زنگ انتخابات شورای دانش آموزی در مدارس شهرضا همزمان با سراسر کشور به صدا درآمد.

به گزارش شهرضانیوز، صبح امروز زنگ انتخابات شورای دانش آموزی در مدارس شهرضا همزمان با سراسر کشور به صدا درآمد و به صورت نمادین از آموزشگاه‌های شهید قدوسی، زنده یاد حسینی و دانایان توسط مدیریت و نمایندگانی از  فرمانداری بازدید به عمل آمد.
 مدیر آموزش و پرورش در مراسم انتخابات دانش آموزی دبیرستان زنده یاد حسینی گفت: انسان روزانه انتخاب‌های زیادی می‌کند، بنابراین باید به انتخابات‌مان اهمیت بدهیم.
احمد ملکیان با بیان اینکه با یک انتخاب سرنوشت زندگی یگ فرد تغییر پیدا می‌کند، افزود: شورای دانش آموزی این آموزشگاه در سال گذشته حائز رتبه اول شهرستان و ششم استان شدند.
وی بیان کرد: هدف از برگزاری انتخابات شورای دانش آموزی، آماده‌سازی دانش آموزان برای جامعه‌پذیری و تمرین مشارکت اجتماعی، استفاده از توانمندی دانش‌آموزان در عرصه‌های مختلف و ایجاد روحیه مسئولیت‌پذیری در میان آنها است.
به گزارش شهرضانیوز، در مراسم انتخابات شورای دانش آموزی استان ۶۴۸ هزار و ۵۰۰ دانش آموز شرکت کردند و در مجموع ۴۰ هزار نفر از آنها به عنوان نماینده انتخاب می‌شوند و امروز انتخابات شورای دانش آموزی در ۶ هزار و ۲۷۰ مدرسه استان برگزار شد .
کار شورای دانش آموزی از روز ۹ آبان ماه همزمان با شهادت شهید فهمیده با صدور ابلاغیه به مدارس استان آغاز خواهد شد.

همچنین بخوانید:

پاسخی بگذارید

توجه: از انتشار نظرات توهین آمیز معذوریم.