سرویس: اخبار شهرضا ۰۹:۰۰ - جمعه ۲۰ شهریور ۱۳۹۴

رئیس ورزش و جوانان شهرضا:

کمبود فضای تخصصی ورزش، مشکل هیئت‌های ورزشی شهرضا است

رئیس اداره ورزش و جوانان شهرضا گفت: کمبود فضای تخصصی ورزشی، نبود خوابگاه ورزشی جهت میزبانی مسابقات کشوری از بارزترین مشکلات هیئت‌های ورزشی است .

علی نقی انصاری در گفت‌وگو با خبرنگار شهرضانیوز با اشاره به مراسم تجلیل از پیشکسوتان و قهرمانان ورزش زورخانه ای در شهرضا، اظهار کرد: اولین مراسم تجلیل از پیشکسوتان، قهرمانان و خیرین ورزش زورخانه ای شهرضا در زورخانه ی پوریای ولی برگزار شد.
وی با بیان این که ورزش زورخانه ای با تمدن ایرانی و اسلامی ما گره خورده است، گفت: باستانی کاران با ذکر حضرت امیرالمومنین (ع) به گود زورخانه می روند و با یاد دلاوری و جان فشانی پهلوانان و جنگاوران ایرانی میل می زنند و کباده می کشند.
رئیس اداره ورزش و جوانان شهرضا افزود: ورزشکاران باستانی شهرضا در طول سال ها در سطح کشور به عنوان پهلوان درخشیدند و در مسابقات کشوری و جهانی باعث اقتدار شهرضا شدند.
وی با بیان اینکه به مناسبت هفته دولت مسابقات شنای کارمندان و فرزندان آنها در شهرضا برگزار شد، بیان کرد: مسابقات شنای کارمندان دولت و فرزندان آنها به مناسبت هفته دولت و یادواره مرحوم سید مجتبی طبائیان رئیس اسبق اداره تربیت بدنی و هیئت شنای شهرضا برگزار شد .
انصاری با بیان اینکه این دوره از مسابقات در دو بخش آقایان ۸۵ نفر و بانوان ۳۵ نفردر استخر سرپوشیده دریا برگزار شد، اظهار کرد: این مسابقات در تمام رده های سنی برگزار شد که در پایان به نفرات اول تا سوم هر رده حکم قهرمانی و مدال اهدا شد .
وی با اشاره به برگزاری رقابت‌های شنای المپیاد فرهنگی ورزشی دانشجویان پسر دانشگاه‌های پیام نور سراسر کشور، بیان کرد: پیمان گرامی یکی از ورزشکاران رشته شنا در شهرستان شهرضا است که در رقابت‌های شنای المپیاد فرهنگی ورزشی دانشجویان پسر دانشگاه‌های پیام نور سراسر کشور که در استخر حجاب قم برگزار شد توانست طلای صد متر قورباغه نقره پنجاه متر قورباغه برنز صد متر مختلط  را به خود اختصاص دهد.
رئیس اداره ورزش و جوانان شهرضا افزود: علیرضا علوی دیگر شرکت کننده در المپیاد پیام نور رشته تنیس روی میز توانست مدال برنز مسابقات دوبل را بخود اختصاص دهد. 
وی گفت: در این دوره از مسابقات کاروان المپیاد اصفهان سوم و در شته شنا و تنیس روی میز مقام اول را به خود اختصاص داده است .
انصاری با اشاره به برگزاری جلسه روسای هیئت‌های ورزشی با فرماندار، افزود: کسب دو مقام آسیائی و بین المللی، ۳۲ مقام کشور و ۱۱۸ مقام استانی در رشته های ورزشی در سال ۹۳ و ۹۴ ماحصل تلاش ورزشکاران شهرستان شهرضا است. 
وی افزود: شهرضا در سال ۹۳ میزبان ۱۱۷ مسابقات استانی و شهرستانی، ۱۵۵ اعزام به مسابقات استانی و کشوری بود که ورزشکاران ما ۱۳۷ مدال طلا، ۱۲۸ نقره و  ۱۴۵ برنز به خود اختصاص داند.
رئیس اداره ورزش و جوانان شهرضا افزود: کمبود فضای تخصصی ورزشی، نبود خوابگاه ورزشی جهت میزبانی مسابقات کشوری و وسیله نقلیه عمومی جهت ایاب و ذهاب ورزشکاران به مسابقات برون شهرستانی و برون استانی از بارزترین مشکلات هیئتهای ورزشی است .

همچنین بخوانید:

پاسخی بگذارید

توجه: از انتشار نظرات توهین آمیز معذوریم.