سرویس: اخبار شهرضا ۱۰:۰۰ - دوشنبه ۱۶ شهریور ۱۳۹۴

در مصاحبه با مسئول واحد تعاون اداره کار شهرضا مطرح شد؛

دومین جشنواره تجلیل از تعاونی های برتر شهرضا برگزار می شود / تجلیل از تعاونی های برتر شهرضا در استان

مسئول واحد تعاون اداره کار و رفاه اجتماعی شهرضا گفت: دومین جشنواره تجلیل از تعاونی های برتر شهرستان شهرضا عصر روز سه شنبه در تالار فرهنگی فجر برگزار می شود.

سعید غفاری در مصاحبه با خبرنگار شهرضانیوز اظهار کرد: دومین جشنواره تجلیل از تعاونی های برتر شهرستان شهرضا عصر روز سه شنبه از ساعت ۱۷ الی ۱۹ در تالار فرهنگی فجر برگزار می شود.

مسئول واحد تعاون اداره کار، تعاون و رفاه اجتماعی شهرضا ادامه داد:هدف از برگزاری این جشنواره تجلیل از تعاونی های برتر و ترویج و توسعه ی فرهنگ تعاون و کارآفرینی در سطح جامعه است.

وی با بیان این که تعاونی های شهرضا در وضعیت مطلوبی در سطح استان و کشور قرار دارند، گفت: از جمله تعاونی های برتر شهرضا، تعاونی کامیون داران و کامیونت داران خودراننده شهرضا است که از سال های دفاع مقدس فعالیت خود را آغاز کرده است و پس از پایان جنگ تحمیلی همواره به عنوان یک از تعاونی های برتر کشور شناخته شده است.

غفاری افزود: تعاونی کامیون داران و کامیونت داران خود راننده شهرضا و تعاونی دانش بنیان عایق نوین گلشن سپاهان شهرضا شهرضا، به عنوان تعاونی برتر استان شناخته شدند و در همایشی با حضور استاندار اصفهان مورد تجلیل قرار گرفتند.

هفته تعاون

پاسخی بگذارید

توجه: از انتشار نظرات توهین آمیز معذوریم.