سرویس: اخبار شهرضا ۱۴:۳۲ - پنج شنبه ۱۲ شهریور ۱۳۹۴

فرمانده سپاه شهرضا:

سرقت ۷۰۰ میلیون ریالی طلا، توسط گشت امنیتی بسیج شهرضا ناکام ماند

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه شهرضا گفت: سرقت ۷۰۰ میلیون ریالی کیف طلا، توسط گشت امنیتی بسیج سپاه شهرضا ناکام ماند.

سرهنگ جواد داستانی در گفت وگو با خبرنگار شهرضانیوز با اشاره به سرقت کیف حاوی مقادیر ۷۰۰ میلیون ریالی طلا، اظهار کرد: در تاریخ ۱۱ شهریورماه ۱۳۹۴ رأ ساعت ۱۳ و۲۰ دقیقه نیروهای گشت امنیتی بسیج ناحیه مقاومت بسیج شهرضا در محدوده خیابان گاز روبروی پمپ گاز CNG به دو نفر زن و مرد که راکب موتورسیکلت بودند مشکوک می شوند.
وی افزود: گشت امنیتی بسیج ناحیه مقاومت بسیج شهرضا در حدود نیم ساعت به طور نامحسوس اقدام به تعقیب و مراقبت از آنها می کنند، در ادامه موتورسیکلت به طرف پمپ گاز رفته و مرد میان سال از موتور پیاده و به طرف یک دستگاه پراید مشکی رنگ که در آن محدوده پارک شده بود، رفت و اقدام به باز نمودن درب خودرو کرد.
فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه شهرضا گفت: مرد میان سال بعد از باز کردن درب خودرو اقدام به برداشتن یک کیف از داخل آن می کند و متواری می شود.
وی بیان کرد: بلافاصله نیروهای گشت امنیتی بسیج ناحیه مقاومت بسیج شهرضا اقدام به تعقیب آنها نموده و در مرحله اول موفق به گرفتن کیف سرقتی و در مرحله بعدی موفق به دستگیری سارقان می شوند.
سرهنگ داستانی تصریح کرد: بعد از اینکه عوامل بسیج موضوع کیف را بررسی می کنند، مشخص شده کیف متعلق به یک فرد طلافروش بوده که شامل، النگو، تک دست، گوشواره، طلای خردشده، انگشتر بوده است.
وی اظهار کرد: در نهایت براساس هماهنگی با مقام قضایی دو نفر سارق تحویل نیروی انتظامی شهرستان شهرضا شدند، براساس برآورد اولیه ارزش طلاها در حدود ۷۰۰ میلیون ریال بوده است.

tala11 tala12 tala13

همچنین بخوانید:

3 دیدگاه برای “سرقت ۷۰۰ میلیون ریالی طلا، توسط گشت امنیتی بسیج شهرضا ناکام ماند”

  1. علیرضا گفت:

    اگه همه مثل بسیجیان شجاعت به خرج می دادند کشوری آباد داشتیم
    بسیبج لشگر مخلص خداست

  2. مجیدشهرضا گفت:

    ببخشید….. صاحب پرایدمشکی رنگ ،صاحب طلاها کجابوده که دزدهراحت درروبازکردند وطلاهارابردند!!!!!!! یاخبرناقصه یادزدها نامرئی!!

پاسخی بگذارید

توجه: از انتشار نظرات توهین آمیز معذوریم.