سرویس: اخبار شهرضا ۰۸:۳۵ - چهارشنبه ۱۱ شهریور ۱۳۹۴

رئیس حوزه آزمون دانشگاه قرآن و حدیث در شهرضا:

موفقیت ۷۳ درصدی دانشجویان دوره آمادگی کنکور دانشگاه قرآن و حدیث در شهرضا

رئیس حوزه آزمون دانشگاه قرآن و حدیث در شهرضا گفت: ۷۳ درصد از دانشجویان شرکت کننده در دوره آمادگی کنکور ارشد حوزه آزمون دانشگاه قرآن و حدیث در شهرضا موفق به راهیابی به دانشگاه شدند.

مجید خدام در گفتگو با خبرنگار شهرضا نیوز اظهار کرد : ۷۳ درصد دانشجویان حوزه آزمون شهرستان شهرضا، شرکت کننده در دوره آمادگی کنکور ارشد که از طرف دانشگاه قرآن و حدیث تهران به شیوه ی مجازی و با تدریس اساتید این دانشگاه صورت گرفت موفق به قبولی در کنکور کارشناسی ارشد و راهیابی به دانشگاه شدند.

رئیس حوزه آزمون دانشگاه قرآن و حدیث در شهرضا با تبریک به دانشجویان قبول در دوره کارشناسی ارشد این دوره افزود: دوره آمادگی کنکور ارشد همه ساله از سوی دانشگاه قرآن و حدیث برگزار می شود و در این دوره علاوه بر تحویل بسته کامل دروس کنکور کارشناسی ارشد با تعرفه دولتی، اساتید دانشگاه به شیوه مجازی کتب را تدریس و در پایان هر هفته به شیوه مجازی آزمون آزمایشی برگزار می شود.

وی ادامه داد: امسال نیز در نهمین سال برگزاری دوره آمادگی کنکور ارشد، حوزه آزمون شهرستان شهرضا در حال نام نویسی از متقاضیان در این دوره است.
دکتر مجید خدام اظهار داشت: پیش از این نیز براساس گزارش رسمی معاونت فنی و آماری سازمان سنجش آموزش کشور که در فروردین ۹۴ منتشر شده دانشگاه قرآن و حدیث در آزمون کارشناسی ارشد سال ۹۳ با ۴۷/۱۲ درصد قبولی در بین ۱۴۲۰ دانشگاه و موسسه آموزش عالی کشور بالاترین درصد قبولی فارغ التحصیلان کارشناسی در مقطع ارشد را به خود اختصاص داده است همچنین این دانشگاه در سال های ۹۱ و ۸۸ رتبه نخست و در سال های ۹۲ و ۸۷ رتبه دوم کشوری را در این خصوص به خود اختصاص داده بود.
وی از پذیرش دانشجویان ممتاز در مقطع کارشناسی ارشد بدون کنکور خبر داد و گفت : بر اساس ابلاغ رسمی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری دانشجویان ممتاز ترم ۷ مقطع کارشناسی و فارغ التحصیلان مقطع کارشناسی سال ۹۲ به بعد بر اساس آئین نامه می توانند در گزینش بدون آزمون مقطع کارشناسی ارشد دانشگاه قرآن و حدیث شرکت نمایند.

رئیس حوزه آزمون دانشگاه قرآن و حدیث در شهرضا افزود: متقاضیان می توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره تلفن ۵۳۲۴۶۲۰۰ تماس یا به وبسایت دانشگاه به نشانی vu.qhu.ac.ir مراجعه نمایند.
گفتنی است حوزه آزمون دانشگاه قرآن و حدیث در مرداد ماه سال ۹۳ فعالیت خود را در شهرستان شهرضا آغاز نمود و در مقاطع کارشناسی و کارشناسی ارشد به شیوه مجازی دانشجو می پذیرد.

پاسخی بگذارید

توجه: از انتشار نظرات توهین آمیز معذوریم.