سرویس: اخبار شهرضا ۰۸:۱۵ - چهارشنبه ۲۸ مرداد ۱۳۹۴

در حکمی از سوی رئیس ورزش شهرضا؛

سرپرست هیئت شنای شهرستان شهرضا منصوب شد

طی حکمی از سوی رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان شهرضا، سرپرست هیئت شنای شهرضا معرفی شد.

به گزارش شهرضانیوز، بر اساس پیشنهاد رئیس ورزش و جوانان شهرستان شهرضا و با توجه به تایید هیئت شنای استان اصفهان، غلامحسین رضائی، به عنوان سرپرست جدید هیئت شنای شهرضا معرفی شد.
بیش از این محمد دهقان به مدت ۳ سال ریاست هیئت شنا را به عهده داشت، دهقان که به جرأت میتوان مرد اول ورزش شهرستان است بیش از یک چهارم زندگی خود را بدون هیچگونه چشم داشتی در خدمت ورزش شهرستان بوده است.
 از مهمترین فعالیت‌های وی در طول ۳۰ سال تصدی ریاست تربیت بدنی میتوان پیگیری ساخت زمین چمن مصنوعی ساخت ۶ سالن ورزشی در روستاهای شهرضا و دهاقان پیگیری اتمام پروژه استخر دریا را اشاره کرد. 
سرپرست جدید هیئت شنای شهرستان شهرضا در جلسه معارفه در بین مربیان و داوران شنا با تقدیر از زحمات دهقان در طول مدت تصدی،  از کلیه مربیان در امر اداره هیئت شنا دعوت کرد.
غلام‌حسین رضایی قهرمان پروری را سرلوحه کار خویش در ابتدای این سمت دانست.
برگزاری جشنواره شنای پسران و دختران در اواخر شهریور
به گزارش شهرضانیوز، آمار تیم شنای شهرستان  شهرضا در سال ۱۳۹۰، ۸ نفر در بخش آقایان  بوده است که این امار در سال ۱۳۹۴ در بخش آقایان ۷۰ نفر و در بخش  بانوان ۶۰ نفر بوده است و این در حالی است که به گفته مدیر استخر دریا در تابستان فعلی بیش از ۱۵۰۰ نفر در کلاس‌های آموزشی شرکت داشتند.
 پیمان گرامی مدیر استخر در این رابطه گفت: اگر ما بتوانیم از بین هنر جویان آموزشی ۱۰۰ نفر را غربالگری کرده و به تیم شنا شهرستان اضافه نمائیم در سطح استان حرف اول را خواهیم زد. 
وی از برگزاری جشنواره شنای پسران و دختران در اواخر شهریور خبر داد.

همچنین بخوانید:

دیدگاهتان را بنویسید

توجه: از انتشار نظرات توهین آمیز معذوریم.