سرویس: اخبار شهرضا ۰۷:۰۰ - دوشنبه ۲۶ مرداد ۱۳۹۴

سرپرست شهرداری شهرضا:

عدم تخصیص اعتبار از سوی استانداری برای پایش تصویری شهرضا

سرپرست شهرداری شهرضا گفت: استانداری اصفهان هیچ اعتباری برای پایش تصویری به شهرضا اختصاص نداده است.

به گزارش شهرضانیوز، کیومرث زینلی در جلسه شورای ترافیک شهرستان با اشاره به عدم تخصیص اعتبار برای پایش تصویری از سوی استانداری به شهرضا، اظهار کرد: استانداری اصفهان هیچ اعتباری برای پایش تصویری به شهرضا اختصاص نداده است در حالیکه سایر شهرستان ها از ۱۷۰ میلیون تا ۷۰۰ میلیون اعتبار گرفته اند.
وی با اشاره به دوربین‌های سطح شهر، گفت: با تفاهمی که با اداره مخابرات و نیروی انتظامی انعقاد کرده‌ایم، درصدد هستیم این دوربین ها تحویل آنها دهیم.
 سرپرست راهور شهرضا در ادامه جلسه با اشاره به مکانیزه شدن پل‌های عابرپیاده گفت: پل شاهرضا بررسی و کارهای عملیاتی آن انجام شده، نخست باید پل مکانیزه باشد بعد نرده کشی کنیم.
مصطفی انصاری با اشاره به خودروهای حمل موادغذایی در سطح شهر، گفت: گشت کنترل ترافیک با آنها برخورد می‌کند این خودروها را ملزم به اخذ مجوز کرده‌ایم.
وی افزود: بیشتر مغازه‌های عمده فروش موادغذایی در جاهای پر ترافیک شهر واقع شدند که از نظر صلاحیت ترافیکی مورد تأیید راهور نیست و برای اخذ و تمدید پروانه باید از راهور مجوز اخذ کنند که دیگر در محدوده پرترافیک مجوز نمی‌دهیم.
سرپرست راهور شهرضا تصریح کرد: در راستای برخورد با دست‌فروش‌های سطح شهر، مأموران پلیس راهور با همکاری واحد سدمعبر شهرداری با آنها برخورد می‌کنند.
وی با اشاره به وقوع حوادث مختلف در چهارراه بنیادشهید گفت: باید چهارراه بنیاد شهید استاندارد شود، مسافرانی که از طرف بروجن می‌آیند با سرعت وارد این خیابان می‌شوند و با جدول‌های وسط این خیابان برخورد می‌کنند.
انصاری گفت:  باید جدول‌های سیمانی وسط چهارراه بنیاد شهید که خود عامل تصادف است برداشته و از استوانه‌های پلاستیکی استفاده شود.

همچنین بخوانید:

دیدگاهتان را بنویسید

توجه: از انتشار نظرات توهین آمیز معذوریم.