سرویس: اخبار شهرضا ۰۷:۲۱ - دوشنبه ۱۹ مرداد ۱۳۹۴

رئیس سابق شرکت آب و فاضلاب روستایی شهرضا:

روستای کهرویه به شبکه انتقال فاضلاب مجهز خواهد شد

رئیس سابق شرکت آب و فاضلاب روستایی شهرستان شهرضا گفت: مطالعات اولیه طرح فاضلاب روستای کهرویه انجام شده است و فرماندار شهرضا پیگیر این طرح است.

بهروز قاسمی در آیین تودیع و معارفه رئیس شرکت آب و فاضلاب روستایی شهرستان شهرضا با بیان این که در طول سال های ۹۱ تا ۹۳، ۱۹۷۷۷ متر از شبکه های فرسوده ی  آب روستاهای شهرستان تعویض و نوسازی گردید، بیان کرد: ۲۸۷۶ متر از خطوط انتقال آب شهرستان اصلاح گردید.

مدیر سابق آب و فاضلاب روستایی شهرستان شهرضا ادامه داد: ۶۶۳ مورد از لوازم ۷ هزار مشترک آب روستایی شهرستان شهرضا به طور کامل تعویض شد که آمار قابل توجهی است.

وی ضمن تشکر از همراهی مردم در اصلاح شبکه ای آبرسانی روستایی گفت: پیگیری مطالبات در شهرستان در سطح قابل قبولی قرار دارد.

قاسمی تصریح کرد: تعدیل نیرو از جمله موارد پیگیری شده توسط تیم مدیریتی آبفای روستایی شهرستان است که اداره آبفای روستایی شهرستان شهرضا در این زمینه ظرافت زیادی خرج داده است.

وی بیان کرد: خوشبختانه در دوره گذشته با مشکل قطعی آب  در روستاهای شهرستان روبرو نبوده ایم.

رئیس سابق شرکت آب و فاضلاب روستایی شهرستان شهرضا با اشاره به مشکل کمبود آب در روستاهای اسفرجان، زیارگاه و مهیار شهرستان شهرضا گفت: مطالعات مورد نیاز به منظور تامین آب این نقاط از شهرستان انجام شده است که امیدواریم با رفع محدودیدت ها در دوره ریاست جدید این طرح ها پیگیری شود.

وی با بیان این که مطالعات اولیه طرح فاضلاب روستای کهرویه انجام شده است، بیان کرد: در دوره های مدیریتی فرمانداران گذشته شهرستان بودجه ای برای آن در نظر گرفته نشد که خوشبختانه فرماندار شهرضا پیگیر این طرح هستند.

تکریم ارباب رجوع از وظایف اصلی همه مسئولین است
مهندس قرائتی در آیین تودیع و معارفه ریاست جدید شرکت آب و فاضلاب روستایی شهرستان شهرضا با اشاره به مشکلات و چالش موجود در دستگاه های اجرایی کشور گفت: مرتفع سازی مشکلات و مسائل در حوزه مدیریتی کشور به تفکر جهادی نیازمند است.

وی ضمن تشکر از تیم مدیریتی سابق مجموعه آب و فاضلاب روستایی شهرستان شهرضا گفت: امیدواریم ریاست جدید با بهره گیری از تیم مدیریتی جوان و تفکر جهادی مسائل و مشکلات شهرستان را مرتفع نماید.

رئیس شرکت آب و فاضلاب روستایی استان اصفهان با اشاره به لزوم اخلاق مداری در کار اجرایی و ادارات گفت: تکریم ارباب رجوع از وظایف اصلی همه ی مسئولین و کارمندان است.

وی ادامه داد: مجموعه های آب و فاضلاب روستایی علاوه بر برنامه کلان ابلاغی، در مجموعه اقدامات زیرمجموعه ی آبفای شهرستان نیز برنامه ریز داشته باشند.

در این مراسم از تلاش های ۳ ساله مهندس بهروز قاسمی در مدیریت شرکت آب و فاضلاب روستایی شهرستان شهرضا تقدیر به عمل آمد و مهندس زمانی به ریاست جدید این شرکت منصوب شد.

همچنین بخوانید:

یک دیدگاه برای “روستای کهرویه به شبکه انتقال فاضلاب مجهز خواهد شد”

  1. مجیدشهرضا گفت:

    بی زحمت مشکل فاضلاب شهرضاراحل کنید.اونهم بخش اصیل وقدیمی شهرضارا !!!!!! دهات پیشکشتون

پاسخی بگذارید

توجه: از انتشار نظرات توهین آمیز معذوریم.