سرویس: اخبار شهرضا ۱۹:۳۱ - سه شنبه ۰۶ مرداد ۱۳۹۴

سوم تا نهم مردادماه/

نگارخانه حکیم الهی، پذیرای آثار نقاشی بدرالزمان زارعی شد

نمایشگاه آثار نقاشی خانم بدرالزمان زارعی در نگارخانه حکیم الهی به نمایش درآمد.

به گزارش شهرضانیوز، در این نمایشگاه تعداد ۴۰ اثر در ابعاد متفاوت، سبکهای گوناگون از جمله رئالیسم، سورئالیسم، انتزاعی که نشانی از جستجوی هنرمند و گرایش به تخیلات درونی است، دیده میشود .
رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرضا  از نمایشگاه آثار نقاشی بدرالزمان زارعی  بازدید کرد.
محمدعلی جعفری با تقدیر از زارعی برای برپایی نمایشگاه از آثار موجود اظهار کرد: خلق آثار هنری نشانگر این واقعیت است که پدیدآورندگان این آثار آینههای زلال و وجدانهای بیدار عصر خویش هستند و عشق و شور مقدس در سینه آنان موج میزند.
وی افزود: خانم زارعی تجربه آموزشی خود را با شور و نشاط خاصی به نمایش گذاشته است، وی گاه به دورن طبیعت قدم گذاشته و گاه به دورن انسانها، نگاه ساده او به ما میآموزد که با بهره بردن از تفکرات و حالات دورنی و تخیلی نسبت به پیرامون ما میتواند ما را در خلق آثار آسوده خاطر سازد .
زارعی در این باره گفت: پس از ۸ سال تدریس در مقطع ابتدایی با اشتیاقی که به هنر نقاشی داشتم در دانشگاه هنر تهران مشغول به تحصیل دوره عمومی هنر شدم و سپس به عنوان معلم هنر فعالیت خود را ادامه دادم .
وی با بیان اینکه هنر در تکامل بشری نقش بسزایی را ایفا می کند، افزود : ابتدا سبک رئال را انتخاب کردم و سپس به تدریج با  مطالعه با سبکهای دیگر آشنا شدم .
این هنرمند تصریح کرد: بعضی از آثار موجود در نمایشگاه خود آموخته بوده  و بعضی از آنها را در دوره های مختلف هنری آموزش دیده و به تصویر کشیدم .
به گزارش شهرضانیوز، این نمایشگاه از سوم لغایت نهم مرداد ماه، صبح و عصر در نگارخانه حکیم الهی پذیرای بازید کنندگان است.
دیدگاهتان را بنویسید

توجه: از انتشار نظرات توهین آمیز معذوریم.