سرویس: اخبار شهرضا ۰۹:۰۰ - سه شنبه ۰۶ مرداد ۱۳۹۴

فرمانده حوزه بسیج شهید قانع شهرضا:

اردوهای جهادی در روستای اسفه شهرضا آغاز شد

فرمانده حوزه مقاومت بسیج شهید قانع شهرضا گفت: اردوهای جهادی از ۳ مرداد در شهرضا در روستای اسفه آغاز و تا ۹ مردادماه در ۲۰ عرصه ادامه دارد.

احمدرضا حریری در گفت‌وگو با خبرنگار شهرضانیوز با اشاره به آغاز اردوهای جهادی در شهرضا، اظهار داشت: یکی از طرح‌های بسیار خوب بسیج ، اجرای اردوهای جهادی است که در نقاط محروم و کمتر برخوردار برگزار می‌شود و گامی بسیار مهم در رفع محرومیت از این مناطق است.
وی با تأکید بر اینکه طرح اردوهای جهادی به آبادانی و عمران روستاها کمک فراوانی می‌کند، افزود: اردوهای جهادی از ۳ مردادماه در شهرضا در روستای اسفه آن آغاز شده و تا ۹ مردادماه در ۲۰ عرصه ادامه دارد.
 فرمانده حوزه مقاومت بسیج شهید قانع گفت: رهبر معظم انقلاب در زمینه اردوهای جهادی می‌فرمایند، این کار اردوهای هجرت و حرکت عظیم بسیج سازندگی یکی از برکاتش خدمت رسانی است که میلیون‌ها نفر از این خدمت شما به صورت مستقیم بهره‌مند می‌شوند.
وی بیان کرد: با توجه به فرموده مقام معظم رهبری، ایجاد روحیه انقلابی، مردم یاری در راستای فرامین مقام معظم رهبری و ایجاد شور و نشاط در روستا از اهداف اردوهای جهادی است.
حریری با بیان اینکه مشارکت جوانان در آبادانی روستاها، کمک به اقتصاد و مردم از دیگر اهداف اجرای طرح اردوهای جهادی است، تصریح کرد: بیش از ۲۵ نفر از بسیجیان حوزه مقاومت شهید قانع شهرضا در قالب اکیپ اردوهای طرح هجرت در روستای اسفه فعالیت می‌کنند.
وی با بیان اینکه اردوهای جهادی با محوریت فرهنگی، آموزشی، بهداشتی، اقتصاد مقاومتی برگزار می‌شود، اظهار داشت: مردم یاری، برگزاری یادواره شهدا، همایش‌های صبحگاهی، دیدار و سرکشی از خانواده شهدا، خدمات مردم یاری و کمک به نیازمندان از جمله برنامه‌هایی است که در این روستا اجرا می‌شود.
فرمانده حوزه مقاومت بسیج شهید قانع گفت: ایجاد شور و نشاط و روحیه انقلابی در روستا، پزشک رایگان، کلاس‌های تقویتی برای جوانان و نوجوانان، کلاس های پیشگیری از اعتیاد و دجالواره و اکران فیلم سینمایی از دیگر برنامه‌های قابل اجرا در این روستا است.
وی با بیان اینکه حداقل نتیجه‌ای که  این اردوها به دنبال دارد، تقویت روحیه خودباوری درمناطق محروم است، تصریح کرد: ایجاد و زنده نگه داشتن انگیزه روستاییان برای کار و تلاش از برکات این اردوهاست.
 

همچنین بخوانید:

پاسخی بگذارید

توجه: از انتشار نظرات توهین آمیز معذوریم.