سرویس: اخبار شهرضا ۰۸:۰۰ - سه شنبه ۰۶ مرداد ۱۳۹۴

فرمانده پایگاه مقاومت بسیج شهیدصیاد شیرازی خبرداد؛

شناسایی ۲۰ خانواده شهید در گروه ۲۲ توپخانه شهرضا

فرمانده پایگاه مقاومت بسیج شهید صیاد شیرازی گفت: تاکنون ۲۰ شهید والامقام منتسب به خانواده های گروه ۲۲ تپخانه شناسایی شده اند.

مصطفی زمانی در حاشیه اولین یادواره شهدای وابسته کارکنان گروه ۲۲ توپخانه شهرضا در گفت و گو با خبرنگار شهرضانیوز ضمن اشاره به سابقه ی پایگاه مقاومت بسیج شهید صیادشیرازی (ره) در برگزاری یادواره های شهدا، تصریح کرد: این یادواره برای اولین بار با نام و یاد شهدای خانواده بسیجیان و کارکنان این کوی سازمانی برگزار شده است.

وی تصریح کرد: بررسی های اولیه شناسایی شهدای منتسب به این کوی سازمانی از دوماه پیش آغاز شده است و  به کمک الهی ادامه خواهد داشت.

فرمانده پایگاه مقاومت بسیج شهید صیاد شیرازی (ره) ضمن اشاره به تلاش های فرمانده گروه ۲۲ توپخانه، مسئول عقیدتی سیاسی گروه و امور ایثارگران گروه ۲۲ توپخانه، افزود: در طول این ۲ماه، یک بسیج عمومی در سطح گروه ۲۲ توپخانه شهرضا برای شناسایی شهدا و برگزاری این یادواره به وجود آمده است.

وی با بیان این که تاکنون ۲۰ شهید والامقام شناسایی شده اند، تصریح کرد: با شناختی که از خانواده این شهدا بوجود آمده است، سرکشی و بازدید از این عزیزران در دستور کار ما قرار گرفته است.

وی تصریح کرد: هدف اصلی این یادواره زنده کردن یاد شهدا و ادامه راه و تفکر این عزیزان است.

همچنین بخوانید:

پاسخی بگذارید

توجه: از انتشار نظرات توهین آمیز معذوریم.