سرویس: اخبار شهرضا ۱۸:۴۸ - یکشنبه ۰۴ مرداد ۱۳۹۴

در جلسه شورای ترافیک شهرضا مطرح شد؛

۱۰۰ تاکسی مازاد در شهرضا وجود دارد/ ورودی شهرضا به سمت امامزاده علی‌اکبر باید ۶ خطه شود

رئیس اداره راه و شهرسازی شهرضا گفت: راه ایمن سازی پارک آبشار، ۶ خطه شدن از میدان تره‌بار تا ورودی پارک آبشار است تا بار ترافیکی با وجود شهرک سپهرآباد، دانشگاه خوارزمی، شهرک صنعتی رازی و ترددهای بین استانی کم شود.

به گزارش شهرضانیوز، مجتبی حاجیان در جلسه شورای ترافیک شهرستان شهرضا اظهار کرد: پارک آبشار شهرضا ورودی نامناسبی دارد و در زمان شهرداران گذشته طرح‌هایی برای ایمن‌سازی پارک آبشار ارائه اما اجرایی نشد.
رئیس اداره راه و شهرسازی شهرضا افزود: تنها راه ایمن سازی پارک آبشار ۶ خطه شدن از میدان تره‌بار تا ورودی پارک آبشار است تا بار ترافیکی با وجود شهرک سپهرآباد، دانشگاه خوارزمی، شهرک صنعتی رازی و ترددهای بین استانی کم شود که نیاز به دو میلیارد تومان اعتبار است.

۱۰۰ تاکسی مازاد در شهرضا وجود دارد
مدیر حمل‌ونقل درون شهرداری شهرضا در ادامه جلسه گفت: در سطح شهرستان شهرضا ۱۰۰ تاکسی مازاد است در حالیکه مسافر به اندازه کافی نیست.
اکبر بهارلو با بیان اینکه مردم از با وجود تاکسی از خط واحد شهری استفاده می‌کنند، افزود: ۴۳ دستگاه تاکسی برای توسعه امر سرویس مدارس اختصاص دادیم که با تعطیل شدن مدارس ۳۴ دستگاه از آنها انصراف دادند.
وی اظهار کرد: از ۴۳ دستگاه ۱۰ دستگاه را به کار گرفتیم و پس از کارشناسی این ۱۰ دستگاه به زودی در مسیر سپهرآباد به شهدا تردد می‌کنند.
اکبر بهارلو افزود: خط ویژه جدید برای مسیر سپهرآباد به میدان شهدا درنظر گرفته شدند و به زودی ۱۰ دستگاه تاکسی در این مسیر تردد می‌کنند.

همچنین بخوانید:

پاسخی بگذارید

توجه: از انتشار نظرات توهین آمیز معذوریم.