سرویس: سیاسی ۱۵:۵۷ - جمعه ۰۳ خرداد ۱۳۹۲

باید اعتماد بین دولت و ورزشکاران بازسازی شود

نامزد ریاست‌جمهوری یازدهم گفت: بیمه درمانی و بیمه بازنشستگی و همچنین تامین مسکن برای ورزشکاران از اقدامات لازم است و باید اعتماد بین دولت و ورزشکاران بازسازی شود. به گزارش نسل بیدار به نقل از فارس، علی‌اکبر ولایتی نامزد ریاست جمهوری یازدهم پیش از ظهر امروز در همایش بزرگ جامعه ورزشی با یار امام و یاور رهبری که در […]

13920303000124_PhotoAنامزد ریاست‌جمهوری یازدهم گفت: بیمه درمانی و بیمه بازنشستگی و همچنین تامین مسکن برای ورزشکاران از اقدامات لازم است و باید اعتماد بین دولت و ورزشکاران بازسازی شود.

به گزارش نسل بیدار به نقل از فارس، علی‌اکبر ولایتی نامزد ریاست جمهوری یازدهم پیش از ظهر امروز در همایش بزرگ جامعه ورزشی با یار امام و یاور رهبری که در ورزشگاه حیدر نیا برگزار شد، ضمن تبریک به مناسبت میلاد حضرت علی (ع) و سالگرد آزادی خرمشهر اظهار داشت: امروز میلاد فردی است که اسوه تقوی و شجاعت بود.

این نامزد ریاست جمهوری یازدهم با بیان اینکه حضرت علی (ع) باید اسوه ورزشکاران ما باشد که همین طور هم است، تصریح کرد: ورزش در خدمت تعالی روح و تکامل اخلاق باید باشد.

وی در بخش دیگری از سخنان خود با بیان اینکه باید ورزشگاه‌ها به دست مردم سپرده شود، یادآور شد: نقش دولت هدایت و حمایت است نه تصدی‌گری.

ولایتی با تاکید بر اینکه باید ورزش همگانی شود، ‌خاطرنشان کرد: امروز بیماری‌های بسیاری وجود دارد که ناشی از ورزش نکردن و فعالیت نداشتن است.

این نامزد ریاست جمهوری یازدهم در عین حال به بیمه ورزشکاران اشاره کرد که همه باید تحت لوای این بیمه باشند و گفت: در واقع حمایت‌های مالی ورزشکاران باید انجام شود.

وی با تاکید بر اینکه اگر ورزش همگانی شد سلام مردم تامین می‌شود، اظهار داشت: استفاده از خیرین دیگر موضوعی است که بسیار اهمیت دارد چرا که بخشی از سلامت توسط ورزش تامین می‌شود و باید ورزشگاه‌ها افزایش یابد.

ولایتی در پایان به تشویق ورزش همگانی، واگذار کردن امر ورزش به مردم،‌ هدایت ورزش و ورزشکاران توسط دولت و بیمه کافی و کامل برای ورزشکاران اشاره و اضافه کرد: بیمه درمانی و بیمه بازنشستگی و همچنین تامین مسکن برای ورزشکاران از اقدامات لازم است و باید اعتماد بین دولت و ورزشکاران بازسازی شود.

به گزارش فارس در این مراسم که خیل عظیمی از ورزشکاران حضور داشتند علاء‌الدین بروجردی نیز شرکت داشت.

بر این اساس در این همایش کلیپی مربوط به فتح خرمشهر و همچنین ارائه برنامه توسط ورزشکاران باستانی انجام شد و خیل عظیم ورزشکاران حاضر در این مراسم شعار «ولایتی ولایتی حمایتت می‌کنیم» سر می‌دادند.

دیدگاهتان را بنویسید

توجه: از انتشار نظرات توهین آمیز معذوریم.