سرویس: حوادث ۲۱:۰۰ - پنج شنبه ۲۵ تیر ۱۳۹۴

مدیرعامل سازمان آتش‌نشانی نیشابور:

جوان نیشابوری در استخر کشاورزی غرق شد

مدیرعامل سازمان آتش‌نشانی نیشابور گفت: جوان ۲۵ ساله‌ای که در روستای اسلام آباد عرب نیشابور برای فرار از گرما درون استخر آب کشاورزی رفته بود، غرق شد.

سیدمهدی حسینی ظهر امروز در جمع خبرنگاران اظهار داشت: با تماس اهالی با سامانه ۱۲۵ ستاد فرماندهی آتش‌نشانی مبنی بر غرق شدگی بلافاصله یک تیم غواصی  به محل اعزام شد.

وی ادامه داد: این حادثه ساعت ۱۰:۳۰ صبح امروز در روستای اسلام‌آباد عرب نیشابور رخ داد، زمانی که این جوان همراه با پدر خود به کار کشاورزی مشغول بودند برای فرار از گرمای ظهر تابستان اقدام به شستن خود در آب استخر کشاورزی کردند، ابتدا پدر با استفاده از نخ‌های پلاستیکی خود را بسته و به آب رساند و پس از بالا آمدن او نوبت پسر شد اما به علت پوسیدگی نخ‌های طناب نگهبان خوبی برای عمر پسر جوان نبود و متاسفانه طناب پاره می‌شود.

این مسئول خاطرنشان کرد: با پاره شدن طناب جوان شروع به دست و پا زدن می‌کند و با وجودی که برای بیرون آوردن وی تلاش می‌شود اما به علت عمق زیاد در عرض چند ثانیه آب زلال جوان را به کام خود می‌کشد.

مدیرعامل سازمان آتش‌نشانی نیشابور با بیان این مطلب که تلاش‌های پدر و سایر کشاورزانی که به کمک آنها آمدند ثمری برای نجات پسر نداشت، گفت: تماس اهالی با سامانه ۱۲۵ ستاد فرماندهی آتش‌نشانی بلافاصله یک تیم غواصی به محل اعزام شد و زمانی نجاتگران آتش‌نشان به محل رسیدند جسد بی‌جان غریق توسط یکی از اهالی روستا از آب خارج شده بود.

حسینی در پایان متذکر شد: تلاش نجاتگران و امدادگران اورژانس برای احیای قلبی غرق شده به نتیجه نرسید و این جوان، پیش از رسیدن امدادگران جان باخت.

پاسخی بگذارید

توجه: از انتشار نظرات توهین آمیز معذوریم.