سرویس: اخبار شهرضا ۱۳:۴۵ - جمعه ۱۹ تیر ۱۳۹۴

رئیس ستاد اقامه نماز استان قم:

استکبار به دنبال بی تفاوت کردن ما نسبت به مسائل سیاسی و اجتماعی روز است/ ولایت فقیه عامل وحدت در جامعه است

رئیس ستاد اقامه نماز استان قم با تاکید بر رخنه ی فردنگری در بین مسلمانان گفت: دنیا به دنبال بی تفاوت کردن ما نسبت به مسائل سیاسی و اجتماعی روز است.

به گزارش شهرضانیوز، حجت الاسلام و المسلمین محمدصادق کفیل در سخنرانی پیش از خطبه های نماز جمعه و در جمع راهپیمایان روز قدس در مسجد صدیقه طاهر (س) شهرضا ضمن اشاره سابقه تاریخی فلسطین اشغالی گفت: حتی بعد از مهاجرت دسته جمعی یهودیان به فلسطین، بازهم اکثریت جمعیت را مسلمانان تشکیل داده اند.

وی افزود: صهیونیست ها غیریهودیان را حیوان دانسته و جلوگیری از پیشرفت دیگر امت ها را برخود واجب می دانند.

کفیل با تاکید براین که صهیونیست ها با تخریب تدریجی آثار اسلامی در فلسطین، سعی در یهودی سازی این سرزمین دارند، گفت:هدف اسرائیل کشور فلسطین نبوده و در پی نابودی کل جهان اسلام است.

وی با اشاره به وظیفه امروز مسلمانان در برابر فلسطین تصریح کرد: از جمله تقشه های استکبارجهانی برای کم رنگ کردن مسئله ی فلسطین دز بین مسلمانان، اختلاق افکنی و ایجاد جنگ های داخلی در سرزمین های اسلامی است.

رئیس ستاد اقامه نماز استان قم نجات فلسطین را نجات اسلام خواند و افزود: اگر صهیونیست ها بر فلسطین چیره شوند به سراغ سایر دولت های اسلامی می آیند و تا نابودی تمام جهان اسلام دست از پای نمی کشند.

وی تصریح کرد: از مهم ترین نقشه های صهیونیسم جهانی برای جامعه ما، سکولار کردن ایران اسلامی است.

حجت الاسلام کفیل با تاکید بر رخنه ی فردنگری در بین مسلمانان گفت: دنیا به دنبال بی تفاوت کردن ما نسبت به مسائل سیاسی و اجتماعی روز است.

وی ضمن اشاره به تلاش صهیونیست ها برای دامن زدن به اختلاف در ایران گفت: پیروی از محوریت ولایت فقیه در جامعه ما جلوی اختلافات را می گیرد.

رئیس ستاد اقامه نماز استان قم ادامه داد: از دیگر نقشه های استکبار جهانی ترویج فساد و بی بنداری برای به زمین زدن جامعه اسلامی است.

همچنین بخوانید:

دیدگاهتان را بنویسید

توجه: از انتشار نظرات توهین آمیز معذوریم.