سرویس: اخبار شهرضا ۱۶:۵۷ - پنج شنبه ۱۱ تیر ۱۳۹۴

امام جمعه شهرضا:

محور وحدت باید در شهرضا حفظ شود

امام جمعه شهرضا گفت: امروز وحدت و همدلی مهمترین رکن برای پیشرفت کشور بوده و باید وحدت در کشور و به دنبال آن در شهرستان حفظ شود.

به گزارش شهرضانیوز، حجت‌الاسلام سیف‌الله یعقوبی ظهر امروز در آیین تکریم و معارفه رئیس اداره ارشاد شهرضا، اظهار داشت: شهرضا از دیرباز مهد علم، فرهنگ و هنر بوده است.
وی با بیان اینکه اساتید آموزش و پرورش و فرهنگ و ارشاد از یک خانواده هستند، عظمت هر شهر و دیاری به فرهنگ آن است و این فرهنگ را فرهنگیان شهرضا پاسداشت آن را بر عهده داشتند.
امام جمعه شهرضا بیان کرد: ما به وجود معلمان، اساتید دانشگاه و آموزش و پرورش و حوزه‌های علمیه شهرضا می‌بالیم و باید این ارزش‌ها را حفظ کنیم.
وی با بیان اینکه برای موقعیت اعتلای فرهنگ ای دیار همه باید رئیس ارشاد را کمک کنند، تصریح کرد: فرهنگ در همه جا وجود دارد باید ارزش‌ها در حاشیه فرهنگ حفظ شود و اگر مسئولی را یاری کردیم به طور قطع موفق خواهد بود.
حجت الاسلام یعقوبی با تأکید بر اینکه همه باید در شهرستان تمام جوانب را برای پیشبرد اهداف اسلامی حفظ کنیم، گفت: اصحاب رسانه و قلم و کسانی که تریبون در اختیار دارند باید مواظب باشند وضعیت کنونی جامعه ما به شکلی است که با یک کلمه حرف خیلی از مسائل تغییر می‌کند.
وی بیان کرد: در سال همدلی و هم‌زبانی و در پیش بودن دو انتخابات مهم کسی نباید درصدد تضعیف برآید همه باید درصدد تقویت و وحدت باشیم.
امام جمعه شهرضا با تأکید بر اینکه محور وحدت باید در شهرضا حفظ شود، افزود: امروز وحدت و همدلی مهمترین رکن برای پیشرفت کشور بوده و باید وحدت در کشور و به دنبال آن در شهرستان حفظ شود.
وی با بیان اینکه شهرضا شهر همدلی، وحدتع علم و دانش است، تصریح کرد: در ۵۰ سال گذشته در دوره حکیم صهبا، حکیم اسدالله، حکیم فرزانه همه از وحدت سخن می‌گفتند.
حجت‌الاسلام یعقوبی بیان کرد: شخصیت‌های فرهنگی شهرضا زبانزد است باید این فرهنگ را حفظ کنیم و فرهنگیان سرمایه‌شان اعتمادی است که در مردم ایجاد شده است.

همچنین بخوانید:

پاسخی بگذارید

توجه: از انتشار نظرات توهین آمیز معذوریم.