سرویس: سیاسی ۱۳:۵۰ - پنج شنبه ۰۲ خرداد ۱۳۹۲

واکنش مجری زن بی بی سی به سخنان نسنجیده مطهری

فرناز قاضی زاده مجری بی بی سی فارسی در واکنش به اظهارات نسنجیده و توأم با کینه مطهری علیه دکتر سعید جلیلی سخنان قابل تأملی را مطرح کرد. به گزارش نسل بیدار به نقل از رویداد، فرناز قاضی زاده مجری بی بی سی  ذیل مطلب یکی از عناصر دانشجویی فعال در سال ۸۸، طی کامنتی […]

فرناز قاضی زاده مجری بی بی سی فارسی در واکنش به اظهارات نسنجیده و توأم با کینه مطهری علیه دکتر سعید جلیلی سخنان قابل تأملی را مطرح کرد.

به گزارش نسل بیدار به نقل از رویداد، فرناز قاضی زاده مجری بی بی سی  ذیل مطلب یکی از عناصر دانشجویی فعال در سال ۸۸، طی کامنتی در واکنش به هتک حرمت علی مطهری و فحاشی های اخیر وی نوشت: این پای آقای جلیلی، موضوع بحث چند روزه، پیش تر آقای … هم گفته ، رییس جمهوری باید پای دویدن داشته باشده،حرف من اینه که آقای جلیلی، اگه یک نکته قابل احترام داشته باشه، که هیچ شکی توش نیست، اینه که رفته برای این مملکت جنگیده، پاش رو از دست داده، مشکل من اینه که اغلب، خط ومرزهای همه چی قاطی می شه.

 

گفتنی است جریان تخریب و تهاجم روانی گسترده علیه سعید جلیلی بصورت همزمان از داخل و خارج از کشور با هدایت سرویس های جاسوسی و برخی از عناصر نادان داخلی و در راستای تخریب وی و عدم پیروزی دبیر شورای عالی امنیت ملی در انتخابات صورت میپذیرد که از جوانب مختلفی برخوردار است.

دیدگاهتان را بنویسید

توجه: از انتشار نظرات توهین آمیز معذوریم.