سرویس: سیاسی ۱۲:۳۰ - سه شنبه ۰۲ تیر ۱۳۹۴

می خواهند امام لیبرال تولید کنند/ چرا برخی از شعار مرگ برآمریکا ناراحت می شوند

سید محمد حسینی در مراسم بزرگداشت شهدای غواص در تبریز گفت:برخی می خواهند امام لیبرال بوجود آورند.

 «می گویند شعارهایی ندهیم که آمریکا ناراحت نشود، در صورتی که امام گفت آمریکا شیطان بزرگ است و و ما هم خواهیم گفت. تازگی ها گفته‌اند آمریکایی‌هایی که در ایران هستند ازاد شوند و از جیسون رضاییان نام می‌برند و ادعا دارند کشورمان باید برای هر کدام سه میلیون دلار بدهد؛ اینها می خواهند در امور داخلی ما دخالت کنند.»

جملات فوق قسمتی از سخنرانی سید محمد حسینی وزیر سابق ارشاد در مراسم بزرگداشت شهدای غواص در تبریز است. وی در این مراسم گفت:بحث این است که با ظالم سر ستیز داریم، ما در جهان به دنبال استکبار ستیزی هستیم. آن زمان ساواک می گفت از این ها نگویید، ما فقط برای مبارزه با استبداد داخلی انقلاب نکردیم بلکه برای مبارزه با استکبار بلند شدیم. باید بفهمند که امام با مارکسیست ها از اول مخالف بود.

وزیر فرهنگ دولت دهم که در مسجد مهدی موعود شهرک شهید باکری تبریز سخن می گفت افزود: نمی توانیم نسبت به لبنان، یمن ، سوریه و عراق بی تفاوت باشیم، عده‌ای ،شعار نه غزه نه لبنان دادند. مگر چقدر می توان بی غیرت باشیم تا مظلومین عذاب بکشند؟ ممکن است جوانان ما تحت تاثیر القایات چنینی قرار بگیرند.

حسینی با اشاره به خط تحریف امام گفت: می خواهند امام لیبرال بوجود آورند، شاید تصور شود عده ای به خاطر کهولت سن برخی حرف ها را می گویند اما می بینیم به صورت تکمیلی کار میکنند. برخی از سیاسیون کشور که از سفره امام(ه)متنعم شده و زمانی خود را از کارگزاران نظام می دانستد، امروز افتخار می کنند که لیبرال هستند و در خیال خود اذعان دارند که اسلام چیزی جز عبادات فردی نیست.

وی خاطرنشان کرد: در رسانه‌ها جیغ بنفش بلند شده است، بعضی ها که از بیت المال ارتزاق می کنند در ۲۶ خرداد که حضور عظیم مردمی بود، می گویند به نام شهدا حرف هایی زده شده است، اصل شعار تن ندادن به ذلت بوده است، یعنی بیداری و هوشیاری؛ چرا بعضی‌ها از این شعار که علیه آمریکا و اسرائیل بوده است ناراحت می‌شوند؟ حالا چرا بعضی داخلی ها باید ناراحت شوند؟ بعضی افراطیون نمی گذاشتند شهدا در دانشگاه دفن شود. بعد از جنگ تکنوکرات ها مسایل دیگری مطرح کردند تا شهدا به فراموشی سپرده شوند. به نام جنگ فیلم‌هایی ساختند که شهدا را به فراموشی بسپارند.

وزیر فرهنگ دولت دهم به تبعات فتنه ۸۸ اشاره کرد و گفت: خیلی ها با شناخت تابع شیطان می شود همانطور که عده‌ای برای هوای نفس رفتند و باعث ایجاد فتنه‌ی ۸۸ شدند. این افراد هر چه داشتند از خون شهدا و امام بود ولی به خاطر هوای نفس فتنه‌گری کردند. فتنه گران مسببین تحریمند، چراکه به دشمن چراغ سبز نشان دادند و چون تقوا نداشتند به این مسیر کشیده شدند.

منبع: دانا

همچنین بخوانید:

پاسخی بگذارید

توجه: از انتشار نظرات توهین آمیز معذوریم.