سرویس: اخبار شهرضا ۰۸:۲۵ - سه شنبه ۰۵ خرداد ۱۳۹۴

رئیس ورزش و جوانان شهرضا مطرح کرد

کسب مدال طلا توسط مجید پورخاقان در مسابقات او اسپرت آسیائی

رئیس اداره ورزش و جوانان شهرضا گفت: در پی انتخاب مجید پورخاقان به عضویت تیم ملی اواسپرت ایران و اعزام به مسابقات آسیائی این ورزشکار ارزنده توانست در رشته سلاح سرد مدال طلا را از آن خود کند .

علی‌نقی انصاری در گفت‌وگو با خبرنگار شهرضانیوز، اظهار کرد: در این مسابقات ۱۴ کشور آسیایی در همدان در دو بخش مبارزه‌ای و هنری به مصاف هم رفتند و تیم‌هایی از کشورهای آسیا در این مسابقات حضور داشتند.
وی افزود: مسابقات «او اسپرت» قهرمانی ۲۰۱۵ آسیا با شرکت ۱۲۰ ورزشکار از ۱۴ کشور خارجی کره جنوبی، تایوان، افغانستان، پاکستان، هندوستان، عمان، قطر، لبنان، سوریه، امارات متحده عربی، عراق، تاجیکستان، کویت و ۲ تیم از ایران به مدت ۲ روز در سالن ۶ هزار نفری همدان برگزار شد.
رئیس اداره ورزش و جوانان شهرضا گفت: تیم ایران با ۳۵ مدال رنگارنگ (۱۷ طلا، ۱۳ نقره، ۵ برنز) عنوان قهرمانی را کسب کرد و افغانستان و عراق هم به ترتیب دوم وسوم شدند.
وی بیان کرد: تیم ایران در این رقابت‌ها در سبک «ایستاتیس» ۳ مدال (یک طلا، یک نقره و یک برنز)، در سبک «اهمتان» رده سنی بزرگسالان ۱۰ مدال (۴ طلا، ۴ نقره، ۲برنز)، در سبک «اهمتان» رده سنی جوانان یک نشان طلا، سبک «آکسایا» جوانان ۷ مدال (۳ طلا، ۴ نقره)، سبک «آکسایا» بزرگسالان ۸ مدال (۵ طلا، ۲ نقره، یک برنز)، سبک «آمادای» جوانان ۳ مدال (یک طلا، یک نقره، یک «آمادای» بزرگسالان ۳ مدال (۲ طلا، یک نقره) به دست آورد.

مسابقات پینت بال بازنشستگان کشوری و لشگری شهرضا
انصاری بیان کرد: هیئت ورزش‌های همگانی شهرضا با همکاری ورزش نیروهای مسلح و کانون‌های بازنشستگان به مناسب آزاد سازی خرمشهر مسابقات یکروزه پینت بال برگزار کرد.
وی تصریح کرد: این مسابقات با حضور ورزشکاران و بازنشستگان لشگری و کشوری انجام شد، تیم ‌بازنشستگان سپاه مقام اول مسابقات را به خود اختصاص داد و به نفرات برتر لوح سپاس اهدا شد.


111002 111003 1110041321545121211

همچنین بخوانید:

دیدگاهتان را بنویسید

توجه: از انتشار نظرات توهین آمیز معذوریم.