سرویس: غیرتولیدی » نقلی ۱۷:۲۰ - پنج شنبه ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۴

آنچلوتی گزینه سرمربیگری بارسلونا

یک نشریه اسپانیایی نوشت که در صورت جدایی سرمربی فعلی بارسلونا، سرمربی رئال‌مادرید گزینه نشستن روی نیمکت کاتالان‌ها است.

روزنامه «ال‌پایس» اسپانیا به نقل از یکی از اعضای باشگاه بارسلونا خبر داد در صورت جدایی لوئیس انریکه از بارسلونا، کارلو آنچلوتی یکی از گزینه‌های سرمربیگری آبی‌و‌اناری پوشان کاتالونیا است. در حالی که هنوز انریکه احتمال جدایی‌اش را از این تیم مطرح نکرده اما با این حال سران باشگاه بارسلونا به فکر گزینه‌های احتمالی سرمربیگری این تیم در آینده هستند.

آریدو برایدا، مدیر ورزشی جدید بارسلونا که جانشین آندونی سوبی سارتا شده است، گفت: دیدگاه خوب کارلتو به فوتبال، کارنامه ورزشی خوبش (سه قهرمانی در سه لیگ مختلف و سه قهرمانی در لیگ قهرمانان اروپا) و به خصوص توانایی وی در کنار هم قرار دادن ستارگان بزرگ و گرفتن بهترین بازی از آنان سبب شده او را به عنوان یکی از گزینه‌های بعدی سرمربیگری بارسا در نظر بگیریم. از این حیث به دنبال مربی‌ای هستیم که به ما این اطمینان را بدهد که مسی و نیمار از بازی در کنار یکدیگر راحت هستند و آنچلوتی پیش از این با مربیگری ستاره‌های بزرگی همچون زیدان، رونالدو، کاکا، دروگبا و ابراهیموویچ این را به اثبات رسانده است.

برایدا که بین سال‌های ۱۹۸۶ تا ۲۰۱۳ به عنوان مدیر ورزشی تیم فوتبال میلان فعالیت کرده است در سن‌سیرو با آنچلوتی سابقه همکاری دارد و گفته می‌شود رابطه خوبی با هم دارند.

منبع:تسنیم

پاسخی بگذارید

توجه: از انتشار نظرات توهین آمیز معذوریم.