سرویس: اجتماعی ۱۵:۰۵ - چهارشنبه ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۴

اقدام قابل تحسین برنامه خندوانه + فیلم

برنامه خندوانه در اقدامی قابل تحسین و در بخش مصاحبه با مردم گزارشگر این برنامه به یک مسجد رفته و با اهالی و نمازگزاران آنجا درباره ی خنده و رابطه ی بین نماز و مسجد و خوشرویی و خنده صحبت کرد.

ویژه برنامه عید مبعث برنامه خندوانه با اتفاقات فرهنگی و اسلامی زیادی همراه بود. در این قسمت از برنامه خندوانه در اقدامی قابل تحسین و در بخش مصاحبه با مردم گزارشگر این برنامه به یک مسجد رفته و با اهالی و نمازگزاران آنجا درباره ی خنده و رابطه ی بین نماز و مسجد و خوشرویی و خنده صحبت کرد.
همچنین در بخش دیگر این ویژه برنامه ویدئویی از لندن پخش شد. در این ویدئو گروهی از جوانان مسلمان انگلیسی در یک اقدام فرهنگی و اسلامی شاخه گلی را به همراه یک نامه که با محتوای دعوت به اسلام بود به عابران و مردم بندن اهدا می کردند.
اتفاقات و میان برنامه هایی که در این قسمت از خندوانه پخش شد بسیار قابل تحسین بود که امید است دیگر برنامه سازان صدا و سیما نیز با الگو قرار دادن این قسمت از برنامه خندوانه و با ساخت این قبیل برنامه های فرهنگی قدمی در ترویج سبک زندگی ایرانی اسلامی بردارند. با توجه به تاثیرپذیری جامعه از رسانه و علی الخصوص برنامه های طنز می توان در کنار ایجاد فضای شاد و طنز ، کارها و برنامه های فرهنگی در جهت فرهنگ سازی در زمینه های مختلف و بطور ویژه در زمینه های دینی و اسلامی و سبک زندگی تهیه و نمایش داد.
در ادامه بخشی از ویژه برنامه خندوانه در عید مبعث را میتوانید از این لینک مشاهده کنید
 منبع: فرهنگ نیوز

یک دیدگاه برای “اقدام قابل تحسین برنامه خندوانه + فیلم”

  1. سور گفت:

    محتوای دعوت به اسلام بود به عابران و مردم بندن اهدا می کردند. (بندن=لندن)

دیدگاهتان را بنویسید

توجه: از انتشار نظرات توهین آمیز معذوریم.