سرویس: حوادث ۱۹:۰۰ - پنج شنبه ۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۴

دختران جوان در دام پسران اجاره‌ای

دختران جوان وقتی دو پسر را برای تنبیه پسر مورد علاقه‌شان اجیرکرده بودند، از سوی آنها ربوده شدند.

شامگاه چهارشنبه ۹ اردیبهشت ماه، دختر جوانی به اداره پلیس رفت و از دو پسر آدم‌ربا شکایت کرد. او گفت: مدتی قبل در پارک با پسری به نام میلاد آشنا شدم. او با چرب‌زبانی به من وعده ازدواج داد و من هم به او اعتماد کردم تا اینکه چند روز قبل یکی از دوستان قدیمی‌ام به من گفت که قصد دارد با پسری به نام میلاد ازدواج کند.

وقتی نشانی‌های میلاد را داد، متوجه شدم او پسر مورد علاقه من است. همان لحظه فهمیدم که میلاد من و پروانه را فریب داده است. ما از این موضوع خیلی ناراحت بودیم تا اینکه تصمیم گرفتیم از میلاد انتقام بگیریم.

شاکی ادامه داد: من و پروانه چند روز قبل از دو پسر به نام‌های داریوش و رامین خواستیم تا از میلاد انتقام بگیرند که آنها قبول کردند. مطابق نقشه، من وپروانه با میلاد در خیابان قرار ملاقات گذاشتیم. وقتی میلاد سر قرار حاضر شد، رامین و داریوش به او حمله کردند و میلاد را به شدت کتک زدند. پس از این، آنها از من و پروانه خواستند تا سوار خودروی آنها شویم و از محل فرار کنیم. ساعتی داخل خیابان چهار نفری با خودروی داریوش دور زدیم. بعد از آن رامین به طرف خارج از شهر رانندگی کرد. وقتی خواستیم خودرو را نگه دارد، ما را تهدید کردند. التماس‌های ما هم فایده نداشت تا اینکه رامین کنار جاده برای خرید سیگار پیاده شد. ما هم از فرصت استفاده و از مردم درخواست کمک کردیم. داریوش و رامین هم وقتی با این صحنه روبه‌رو شدند، از ترس فرار کردند.

با طرح این شکایت، پرونده به دستور قاضی مدیر روستا، بازپرس شعبه ششم دادسرای جنایی در اختیار مأموران پلیس آگاهی قرار گرفت.

مأموران پس از چند روز موفق شدند دو متهم را شناسایی و بازداشت کنند. دو متهم در بازجویی‌ها به جرم خود اقرار کردند. تحقیقات از متهمان به دستور قاضی مدیر روستا ادامه دارد.

منبع: صدای آزاد

یک دیدگاه برای “دختران جوان در دام پسران اجاره‌ای”

  1. فیروزخان گفت:

    عاقبت‌اشنایی‌درپاکهاوقرارازدواج‌درانجامعمولاعواقبی‌این‌چنینی‌هم.دارد.

پاسخی بگذارید

توجه: از انتشار نظرات توهین آمیز معذوریم.