سرویس: فرهنگی ۱۶:۰۰ - سه شنبه ۰۸ اردیبهشت ۱۳۹۴

عبدی پور انیمیشن سندباد را می سازد

احسان عبدی پور کارگردان و نویسنده جوان سینمای ایران گفت: فیلم‌نامه ی انیمیشنی تحت عنوان «سندباد» را نوشتم و قرار است ساخت آن را به زودی شروع کنم.

احسان عبدی پور کارگردان بوشهری سینمای ایران در گفت‌وگو با خبرنگار فرهنگی خبرگزاری تسنیم، از پایان نگارش فیلم نامه ای انیمیشن به نام «سندباد» خبر داد.

عبدی پور در مورد نگارش این فیلم نامه گفت: فیلمنامه فیلم- انیمیشن «سندباد» را به سفارش مرکز صداو سیمای بوشهر نوشتم و قرار است آن را با تهیه کنندگی ادریس عبدی پور بسازیم.

وی اضافه کرد: شخصیت اصلی این انیمیشن فانتزی، عروسکی سه بعدی به اسم «سندباد» است که داستان با محوریت او پیش می‌رود.

احسان عبدی‌پور در مورد «پاپ» دومین فیلم بلند سینمایی که دو سال پیش ساخت ولی تا به حال اجازه اکران نیافته است گفت: هنوز فرصت لازم برای اکران این فیلم را نیافتم و فعلا تمرکزم بر روی فیلم‌نامه‌ی جدیدی است که قرار است با تهیه کنندگی مهتاب کرامتی و طهورا ابوالقاسمی بسازم.

این کارگردان جوان فیلم‌نامه دیگری دارد که بنا هست با تهیه کنندگی مهتاب کرامتی و طهورا ابوالقاسمی بسازد. وی در مورد اصلاحاتی که به این فیلم‌نامه وارد شده است گفت: سال گذشته شورای پروانه ساخت به فیلم‌نامه این کار اصلاحیه زد.اصلاحاتش را انجام دادم و آن را تا آخر همین هفته برای شورای صدور پروانه ساخت ارسال می‌کنم.

احسان عبدی‌پور سال‌گذشته در جلسه نمایش و نقد فیلم سینمایی «پاپ» در دانشکده سینما و تئاتر دانشگاه هنر گفته بود: من برای ورود به این سینما هیچ پشتیبان خاصی نداشتم و کسی سفارش من را نکرد، حتی رزومه خاص فیلمسازی هم نداشتم ولی فیلمسازی را از همان جایی که می بایست شروع کردم. از تلویزیون کوچک شهر کوچکم. این را بدانید که اگر نویسنده خوبی هستی، روزنامه دیواری مدرسه ات هم برای تو بس است اما اگر ادا و اطوار داری بدان هیچی نمی شوی.

منبع: تسنیم

 

پاسخی بگذارید

توجه: از انتشار نظرات توهین آمیز معذوریم.