سرویس: سیاسی ۰۷:۵۰ - پنج شنبه ۰۲ خرداد ۱۳۹۲

پذیرش نظر شورای نگهبان از واجبات رکنی‌‌ است که نباید خدشه‌ای بدان وارد شود

عضو مجلس خبرگان دلیل نگارش نامه به رهبر معظم انقلاب را «انجام وظیفه در جهت برگزاری باشکوه انتخابات به‌منظور تحقق حماسه سیاسی در سال حماسه سیاسی» ذکر کرد. به گزارش نسل بیدار به نقل از فارس، آیت‌الله محی‌الدین حائری شیرازی توضیحاتی در خصوص نامه‌ خود به مقام معظم رهبری درباره بررسی صلاحیت نامزدهای ریاست جمهوری […]

1004691_PhotoA

عضو مجلس خبرگان دلیل نگارش نامه به رهبر معظم انقلاب را «انجام وظیفه در جهت برگزاری باشکوه انتخابات به‌منظور تحقق حماسه سیاسی در سال حماسه سیاسی» ذکر کرد.

به گزارش نسل بیدار به نقل از فارس، آیت‌الله محی‌الدین حائری شیرازی توضیحاتی در خصوص نامه‌ خود به مقام معظم رهبری درباره بررسی صلاحیت نامزدهای ریاست جمهوری ارائه کرد.

متن توضیحات این استاد اخلاق و عضو مجلس خبرگان رهبری به شرح ذیل است:

ایجاد شرایطی برای تحقق حماسه سیاسی و حداکثری شدن انتخابات در شرایط فعلی کشور و منطقه از واجبات غیر رکنی است که البته رکن بالندگی و حراست از نظام نیز خواهد بود؛ از سوی دیگر پذیرش نتیجه‌ای که شورای محترم نگهبان به عنوان نهاد قانونی و رسمی از سوی تمامی اقشار جامعه نیز از واجبات رکنی‌‌ایست که به هیچ عنوان نبایست خدشه‌ای بدان وارد گردد.

اینجانب به عنوان یکی از دلسوزان نظام و رهبری عزیز انقلاب، قبل از اعلام رسمی اسامی نامزدهای انتخابات مطالبی در رابطه با ضرورت هر چه با شکوه‌تر برگزار شدن انتخابات و تحقق حماسه سیاسی در سال حماسه سیاسی آنگونه که مدنظر رهبر معظم انقلاب است، یادآور شدم که در شرایط فعلی باید کاری کرد که حماسه سیاسی اتفاق افتد.

من برای یادآور شدن این مسأله به وظیفه خود عمل کردم و اعضای محترم شورای نگهبان نیز به وظیفه خود عمل کرده‌اند. والسلام

دیدگاهتان را بنویسید

توجه: از انتشار نظرات توهین آمیز معذوریم.