سرویس: سیاسی ۰۷:۴۵ - پنج شنبه ۰۲ خرداد ۱۳۹۲

لغو سفر رئیس جمهور به اردبیل

استاندار اردبیل از لغو سفر محمود احمدی‌نژاد رئیس جمهور کشورمان به اردبیل خبر داد. به گزارش نسل بیدار به نقل از فارس، اکبر نیکزاد عصر امروز در جلسه هماهنگی برگزاری برنامه‌های سوم خرداد در اردبیل اظهار داشت: به احتمال زیاد ششم خرداد معاون اول رئیس جمهور برای افتتاح پروژه‌های متمرکز استان اردبیل به این خطه […]

13911030000308_PhotoA

استاندار اردبیل از لغو سفر محمود احمدی‌نژاد رئیس جمهور کشورمان به اردبیل خبر داد.

به گزارش نسل بیدار به نقل از فارس، اکبر نیکزاد عصر امروز در جلسه هماهنگی برگزاری برنامه‌های سوم خرداد در اردبیل اظهار داشت: به احتمال زیاد ششم خرداد معاون اول رئیس جمهور برای افتتاح پروژه‌های متمرکز استان اردبیل به این خطه سفر می‌کند.

وی از افتتاح ۲۸۴ پروژه همزمان با گرامیداشت سوم خرداد روز ملی مقاومت، ایثار و پیروزی در استان اردبیل خبر داد و تصریح کرد: این تعداد پروژه با سرمایه‌گذاری بیش از یک‌هزار و ۱۰۰ میلیارد تومان اعتبار به سرعت در حال تکمیل شدن است که امیدواریم با تکمیل آنها این پروژه‌ها با حضور مسئولان کشوری و استانی افتتاح شود.

نیکزاد به برخی پروژه‌های افتتاحی در سوم خرداد ماه اشاره کرد و افزود: همزمان با سوم خرداد ۲۵ هزار واحد مسکن مهر و پروژه‌های متمرکز افتتاح و در خدمت مردم ولایتمدار استان قرار می‌گیرد.

این مسئول مطالعه، دقت و سرعت توأم با حفظ اصول مهندسی را از ضروریات اولیه اجرای پروژه‌های عمرانی ذکر کرد و ادامه داد: مورد استفاده قرار گرفتن پروژه‌های عمرانی در کوتاه مدت با رعایت کیفیت، مدیریت صحیح و کاهش هزینه‌ها در اولویت کار دست‌اندرکاران امر قرار گیرد.

وی از دستگاه‌های متولی خواست تا با تعامل و همکاری بیشتر در فرصت باقی‌مانده از تمام ظرفیت‌های خود در راستای به ثمر رساندن این پروژه توأم با رعایت اصول فنی و نظارت و کنترل دقیق استفاده کرده و به گونه‌ای برنامه‌ریزی کنند تا این طرح‌ها و پروژه‌ها در مدت تعیین شده به بهره‌برداری رسیده و در اختیار مردم استان قرار گیرد.

به گزارش خبرگزاری فارس از اردبیل، استاندار اردبیل در بخش دیگری از سخنان خود ضرورت گرامیداشت مناسبت‌های خردادماه را یادآور شد و بیان کرد: باید از ظرفیت عظیم این مناسبت‌ها به بهترین شکل استفاده کنیم چرا که این برنامه‌ها و مناسبت‌ها سبب می‌شود تا دشمنان نظام از دست زدن به برخی توطئه‌ها و ترفندها ناامید شوند.

نیکزاد خاطر نشان کرد: این مناسبت‌ها همچنین مدیران اجرایی را توانمندتر از گذشته می‌کند تا هدیه و شیرینی به مردم بدهد تا کام ملت در این مناسبت‌ها به میمنت این ایام شیرین شود.

دیدگاهتان را بنویسید

توجه: از انتشار نظرات توهین آمیز معذوریم.