سرویس: بین الملل ۲۰:۰۰ - یکشنبه ۳۰ فروردین ۱۳۹۴

وصیت عجیب تروریست سعودی به خانواده‌اش

یک تروریست سعودی که به‌تازگی در عراق به هلاکت رسیده، به خانواده‌اش وصیت کرده بود که در صورت کشته شدن وی، در خانه را به روی “عزاداران” باز نکنند!

خانواده “انس لافی المناور” جوان ۲۳ ساله سعودی خبر کشته شدن فرزند خود را هفته پیش از طریق یک تماس تلفنی از شهر کرکوک دریافت کردند.

یک منبع نزدیک به خانواده المناور به روزنامه سعودی الحیاه گفت: انس لافی المناور در استان دومه الجندل از توابع منطقه الجوف زندگی می کرد، تحصیلاتش را تا پایان دوره دبیرستان به اتمام رساند و از هشت ماه پیش تصمیم گرفت به گروه تروریستی داعش در عراق ملحق شود.

این منبع افزود: انس المناور از طریق ترکیه وارد عراق شد و در تماس تلفنی با خانواده، خبر ورودش به عراق را به اطلاع آنها رساند. خانواده اش بسیار تلاش کردند تا او را متقاعد کنند به وطنش بازگردد؛ اما تلاشهای آنها در طول هشت ماه بی نتیجه بود تا اینکه خبر مرگ وی را هفته گذشته در یک تماس تلفنی از یکی از عناصر داعش در شهر کرکوک دریافت کردند.

انس لافی المناور به خانواده اش وصیت کرده بود که در صورتی که کشته شود، در را به روی عزاداران و کسانی که برای تسلیت گفتن می آیند، بازنکنند؛ خانوده انس نیز به وصیت فرزندشان عمل کردند و در خانه را به روی مراجعه کنندگان نگشودند.

منبع: تراز

پاسخی بگذارید

توجه: از انتشار نظرات توهین آمیز معذوریم.