سرویس: اخبار شهرضا ۱۷:۰۹ - چهارشنبه ۲۶ فروردین ۱۳۹۴

رئیس اتاق اصناف شهرضا:

توزیع میوه و صیفی‌جات در جمعه بازار شهرضا مناسب نیست

رئیس اتاق اصناف شهرضا گفت: در حال حاضر وضعیت توزیع صیفی‌جات و میوه در جمعه بازار شهرضا مناسب نیست و سلامت شهروندان مورد تهدید قرار می‌گیرد.

به گزارش شهرضانیوز، ابراهیم سبزواری در کارگروه سلامت و امنیت غذایی شهرستان شهرضا با اشاره به وضعیت جمعه بازار شهرضا، اظهار کرد: در روز جمعه جمعیت کثیری از مردم در جمعه بازار خرید می‌کنند و قبل و بعد از آن هیچ نظارتی بر صیفی‌جات و سبزی‌جات که در اینجا عرضه می‌شود وجود ندارد.
وی افزود: بیشتر ماشین‌هایی که بار سبزی و میوه در جمعه بازار عرضه می‌کنند از جرقویه وارد شهرستان می‌شوند و باید بر نحوه کاشت آنها نظارت شود تا با پساب فاضلاب آبیاری نشوند.
رئیس اتاق اصناف شهرضا با بیان اینکه وضعیت جمعه بازار شهرضا باید ساماندهی شود، بیان کرد: در حال حاضر وضعیت توزیع صیفی‌جات و میوه در جمعه بازار شهرضا مناسب نیست و سلامت شهروندان مورد تهدید قرار می‌گیرد.

در هفته سلامت ایستگاه ورزش همگانی راه‌اندازی می‌شود
رئیس اداره ورزش و جوانان شهرضا در ادامه جلسه اظهار کرد: ورزش را باید در شهرضا همگانی کنیم و برای ادارات و دستگاه‌ها ایستگاه ورزش همگانی پیش‌بینی کنیم.
علی‌نقی انصاری افزود: میدان حر، جهاد کشاورزی و پارک ملت از جمله مکان‌های مناسب برای ایجاد ایستگاه‌های ورزش همگانی در سطح شهر هستند.
وی گفت: شهروندانی که توان انجام فعالیت‌های ورزشی صبحگاهی را ندارند ورزشگاه شهید طحانی آماده ارائه خدمات ورزشی عصرگاهی است.
رئیس اداره ورزش و جوانان شهرضا با بیان اینکه در هفته سلامت ایستگاه ورزش همگانی راه‌اندازی می‌شود، بیان کرد: ایستگاه ورزش‌های همگانی اداره ورزش و جوانان شهرضا در صبح روزهای فرد در پارک ملت مستقر و آماده ارائه خدمات لازم به ورزشکاران است.

همچنین بخوانید:

دیدگاهتان را بنویسید

توجه: از انتشار نظرات توهین آمیز معذوریم.