سرویس: سیاسی ۱۷:۲۱ - یکشنبه ۲۳ فروردین ۱۳۹۴

سخنان امروز هاشمی حاوی رگه‌های بارز سکولاریسم است

عضو مجمع نمایندگان خراسان رضوی گفت: مردم ما برای حاکمیت ارزش‌های اسلامی قیام کردند و اینکه بگوئیم که احکام شرع باید تعطیل شود زیرا مردم با آن مخالف هستند

امیرحسین قاضی‌زاده در ارتباط با صحبت‌های امروز هاشمی رفسنجانی اظهار داشت: نظرات امام راحل در سخنرانی‌ها و مجموعه مکتوبات ایشان بسیار واضح و شفاف است و آنچه از آئینه فرمایشات امام برمی‌آید این است که ایشان خود دغدغه زیادی نسبت به اسلام و حفظ ارزش‌های انقلاب داشتند.

سخنگوی سابق جبهه پایداری بیان کرد: امام راحل نسبت به استقلال ایران بسیار حساس بودند و وصیت بارز ایشان این بود که نگذارید انقلاب به دست لیبرال‌ها بیفتد.

قاضی‌زاده با اشاره به اینکه سخنان امروز آقای هاشمی رفسنجانی حاوی رگه‌های سکولاریسم آشکار است خاطرنشان کرد: مردم ما برای حاکمیت ارزش‌های اسلامی قیام کردند و اینکه بگوئیم که احکام شرع باید تعطیل شود زیرا مردم با آن مخالف هستند اولا یک فرض کاملا محال است و از سوی دیگر دارای رگه‌های سکولار است.

وی عنوان کرد: امیدواریم علمای اسلام و سابقون پاسخی درخور نسبت به این اقدامات دهند.

قاضی‌زاده ادامه داد: اینکه در مسیر تمام انقلاب‌های دینی عده‌ای به دنبال این باشند که منویات خود را به دست بیاورند از ابتدای اسلام نیز سابقه داشته است و حرف جدیدی نیست اما مردم ما نشان داده‌اند زمانی که فردی حرفش با اسلام زاویه داشته باشد خود آن فرد را کنار می‌گذارند و احکام و ارزش‌های دینی برای آنها ثابت است.

منبع: تسنیم

پاسخی بگذارید

توجه: از انتشار نظرات توهین آمیز معذوریم.