سرویس: اجتماعی ۱۵:۰۰ - چهارشنبه ۱۹ فروردین ۱۳۹۴

آمبولانس شخصی در اختیار هیچ مسئولی قرار نمی‌دهد

رئیس مرکز حوادث و فوریت‌های پزشکی کشور گفت: ۱۱۵ آمبولانس شخصی در اختیار هیچ مسئولی قرار نمی‌دهد، هر مسئولی آمبولانس دارد خودش خریداری کرده است.

امین صابری نیا در توضیح در اختیار گذاشتن آمبولانس شخصی به همراه تیم‌های محافظان مسئولان کشور اظهار داشت: ما برای هیچ مسئولی آمبولانس شخصی در اختیارشان قرار نمی‌دهیم مگر اینکه خودشان آمبولانس خریداری کرده باشند.

وی ادامه داد: اورژانس ۱۱۵ یک اورژانس مردمی به حساب می‌آید و همه آمبولانس‌ها برای مردم است، هر مسئولی نیز به همراه تیم محافظش آمبولانسی داشته است، خودشان آن آمبولانس را تهیه کرده‌ است.

رئیس مرکز حوادث و فوریت‌های پزشکی کشور تصریح کرد: به طور مثال حتی وزیر بهداشت که وزیر خودمان به حساب می‌آید در یک زمانی اعلام شده بود که آقای هاشمی به مکانی می‌خواهند بروند ولی هوا مناسب نیست و شاید لازم باشد که از اورژانس هوایی استفاده شود که اعلام کردیم که به هیچ وجه این مسئله امکانپذیر نیست.

رئیس مرکز حوادث و فوریت‌های پزشکی کشور عنوان کرد: بنابراین شاید تنها جای که به وزیر بهداشت “نه” می‌گوید اورژانس باشد. ما خدمت‌تان مردمی و برای مردم است و همه مردم را یکسان می‌بینیم.

صابری‌نیا درباره در اختیار قرار بودن پرسنل فوریت‌های پزشکی برای خدمت به مسئولان خاطرنشان کرد: ما اصلاً کاری با افراد نداریم و حتی رئیس خودمان که وزیر بهداشت به حساب می‌آید آمبولانس و پرسنل فوریت‌های پزشکی برای خودش ندارد.

منبع: تسنیم

همچنین بخوانید:

پاسخی بگذارید

توجه: از انتشار نظرات توهین آمیز معذوریم.