سرویس: فرهنگی ۱۲:۰۰ - سه شنبه ۰۴ فروردین ۱۳۹۴

به همت بنیاد هابیلیان

جلد نخست روزشمار وقایع تروریستی کشور رونمایی می‌شود

یکی از اقدامات بنیاد هابیلیان فعالیت پژوهشی است. این پروژه جمع آوری روزشمار وقایع تروریستی کشور است که جلد اول آن در سال جدید رونمایی می‌شود.

بنیاد هابیلیان در سال جدید اقدامات پایانی را برای برگزاری دومین کنگره شهدای ترور صورت می‌دهد تا این کنگره در بهترین شرایط موجود در نهم شهریور ماه در تهران برگزار شود. در این کنگره علاوه بر برنامه‌ها و سخنرانی‌های در نظر گرفته شده از خانواده شهدای ترور در ایران نیز تقدیر خواهد شد.

هم‌اکنون فراخوان بخش علمی کنگره در همه استان‌های سراسر کشور اعلام شده است و علاقه‌مندان تا ۱۵ تیرماه فرصت دارند تا مقالات خود را به دبیرخانه کنگره ارسال کنند.

یکی دیگر از اقداماتی که توسط بنیاد هابیلیان در حال انجام است و در سال جدید به پایان می‌رسد فعالیتی پژوهشی است که در واحد پژوهش بنیاد صورت می‌گیرد. این پروژه جمع آوری روزشمار وقایع تروریستی کشور است که در سال جدید جلد اول آن که به وقایع سال ۵۷ و ۵۸ پرداخته است رونمایی می‌شود.

این رونمایی در اوایل سال اتفاق می‌افتد. روزشمار وقایع تروریستی از دوسال گذشته در حال تدوین و گردآوری است. اکنون بخش عمده آن به پایان رسیده و صفحه بندی آن نیز انجام شده است.

منبع: تسنیم

پاسخی بگذارید

توجه: از انتشار نظرات توهین آمیز معذوریم.