سرویس: اخبار شهرضا ۰۹:۰۱ - سه شنبه ۰۴ فروردین ۱۳۹۴

نماینده مردم شهرضا در مجلس:

شعار سال ۹۴، در راستای پیشرفت و اعتلای کشور است/ مذاکرات مورد تایید رهبری است و با رفع ریز چالش ها به نتیجه می رسد

نماینده مردم شهرضا در مجلس شورای اسلامی گفت: شعار سال ۹۴ برای مقابله با طرح‌ها و نقشه‌های شوم دشمنان و در راستای پیشرفت و اعتلای کشور است.

عوض حیدرپور در گفت‌وگو با خبرنگار شهرضانیوز با اشاره به فرمایشات مقام معظم رهبری در پیام نوروزی سال ۹۴ اظهار کرد: به فرموده مقام معظم رهبری ملت به‌عنوان کارفرما و دولت به عنوان کارگزار مردم معرفی شدند که البته خدمت‌گزاری دولت با همکاری و همراهی ملت بصیر، بهتر انجام می‌شود.
وی افزود: همزبانی و همدلی دولت و ملت یک مسئله مهم و جداناپذیر از هم هستند که باید در تمامی ابعاد به مرحله عمل بیانجامد.
نماینده مردم شهرضا در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه فرمایشات مقام معظم رهبری و انتخاب شعار سال ۹۴ برای مقابله با طرح‌ها و نقشه‌های شوم دشمنان و در راستای پیشرفت و اعتلای کشور است، بیان کرد: اگر به ان به‌درستی و دقیق عمل شود به‌طور حتم بسیاری از مشکلات و موانع از پیش روی ملت بزرگ ایران اسلامی برداشته می‌شود.
وی تصریح کرد: اتحاد و وحدت کلمه بین دولت و مجلس می‌تواند سبب اعتلا و ارتقای نظام جمهوری اسلامی ایران و حل مشکلات در همه زمان‌ها، به ویژه زمانی که ما چالش‌ها و مشکلات مشخص و معینی را داشته باشیم بشود.
حیدرپور بیان کرد: با یادآوری تاریخی آنچه که در ۳۶ سال گذشته در نظام جمهوری اسلامی گذشته است به این نتیجه می‌رسیم که با وحدت و اتحاد کلمه است که ما می‌توانیم چالش‌ها را پشت سر بگذاریم.
وی افزود: امروز ما در یک شرایط خاص در ابعاد اقتصادی و اجتماعی هستیم که آن ابعاد نیازمند به وحدت و اتحاد کلمه مردم و دولت است که با همدیگر بتوانند چالش‌های قبلی را پشت سر بگذارند.
نماینده مردم شهرضا در مجلس با بیان اینکه رهبر معظم انقلاب با یادآوری تأثیر و نقش وحدت کلمه به ملت و حاکمیت و دولت توجه دادند، اظهار کرد: سالی که پیش رو داریم باید بیش از پیش وحدت کلمه و همراهی دولت و ملت را داشته باشیم تا بتوانیم چالش‌های موجود را پشت سربگذاریم.
وی با اشاره به اینکه سخنرانی رهبر معظم انقلاب در خراسان رضوی شامل فرازهای بسیار مهمی بود، که در خلال سال‌های گذشته به آن توجه دادند افزود: ما در ایجاد اشتغال و ظرفیت‌سازی برای تولید بیشتر در راهی که حمایت بسیار خوبی را از دستاوردهای نظام جمهوری اسلامی داشته باشیم باید ملت و دولت کنار هم قرار بگیرند.
حیدرپور گفت: رهبر معظم انقلاب تأکیدشان بیشتر بر روی این بود که با همکاری صمیمانه بین دولت و ملت است که اگر از هر دو طرف شکل بگیرد ما می‌توانیم از ظرفیت‌ها و فرصت‌هایی که در کشور داریم به صورت اساسی استفاده کنیم.
وی با اشاره به مذاکرات هسته‌ای بیان کرد: در سخنرانی رهبر معظم انقلاب در خراسان رضوی، مقام معظم رهبری به فرازهایی اشاره کردند که در نظام جمهوری اسلامی ایران هیچکس مخالف به نتیجه رسیدن مذاکرات هسته‌ای نیست.
نماینده مردم شهرضا در مجلس افزود: معنای صحبت‌های مقام معظم رهبری این است که مذاکراتی که انجام شده مورد نظر و تأیید ایشان هست و فکر می‌کنم با رفع ریز چالش‌هایی که در مذاکرات بود مذاکرات به نتیجه برسد.

همچنین بخوانید:

پاسخی بگذارید

توجه: از انتشار نظرات توهین آمیز معذوریم.