سرویس: اخبار شهرضا ۰۸:۵۷ - دوشنبه ۰۳ فروردین ۱۳۹۴

مسئول ستاد رفاه نوروزی شهرضا خبر داد

اسکان بیش از ۱۹۰۰ مسافر نوروزی در شهرضا

مسئول ستاد رفاه نوروزی شهرضا گفت: از ابتدای شروع مسافرت‌های نوروزی تاکنون، هزار و ۶۰۰ نفر در مدارس و مابقی در کمپینگ‌ها و سایر مراکز اسکان یافته‌اند.

حسنعلی انصاری در گفت‌وگو با خبرنگار شهرضانیوز اظهار کرد: ستاد رفاه مسافران نوروزی شهرضا در دو حیطه در قالب استقبال از بهار و استقبال از مسافران نوروزی فعالیت خود را آغاز کرد.
وی افزود: ستاد استقبال از مسافران نوروزی در قالب ۸ کمیته رفاهی، اسکان، امنیتی، فرهنگی، استقبال، سلامت، حمل‌ونقل و کمیته ارزیابی فعالیت خود را آغاز و در جلسات متعدد در یک ماه آخر سال برنامه ریزی سفر را برای مسافران انجام دادند.
مسئول ستاد رفاه نوروزی شهرضا گفت: خوشبختانه هر روز که می‌گذرد با افزایش مسافران نوروزی که وارد شهر می‌شوند، مواجه هستیم.
وی افزود: کمپینگ، پارک‌ها، مهمانسراها، هتل‌ها، آستان امامزاده شاهرضا و مدارس عمده مکان‌هایی هستند که در این شهر به منظور پذیرایی از میهمانان نوروزی فعالیت می‌کنند.
انصاری افزود: ۵۰ مدرسه با ۳۸۰ کلاس درس و ۱۵ نمازخانه آماده پذیرایی میهمانان نوروزی ۹۴ هستند و با برنامه‌ریزی‌های صورت گرفته، کلاس‌های مدارس شهرستان مجهز به فرش، وسایل بهداشتی و امکانات خواب، تلوزیون و یخچال است.
وی با بیان اینکه بیشتر مسافران ورودی به شهر در مدارس اسکان یافته‌اند، تصریح کرد: همزمان با آغاز سال نو تا شب گذشته ۲ فروردین ماه بیش از ۱۹۰۰ مسافر در شهرضا اسکان داده شدند که ۱۶۰۰ نفر از آنها در مدارس اسکان یافتند.
مسئول ستاد رفاه نوروزی شهرضا  با بیان اینکه ۹۰ درصد مسافران در مدارس اسکان یافته‌اند، تصریح کرد: در جریان این بازدیدها با مشکل خاصی روبرو نشدیم و مسافران از شرایط ابراز رضایت کردند.
انصاری خاطرنشان کرد: با عنایت به قرار گرفتن در دهه فاطمیه شهر مزین به بنرهای تسلیت شهادت حضرت فاطمه شده است.
وی بیان کرد: همه تلاش ما بر این است که بهترین خدمات و لوازم آسایش مردم و مسافران را مهیا کرده تا با خاطره‌ای خوش و آرامش خاطر، سفر خود را به شهرضا سپری کنند.

همچنین بخوانید:

پاسخی بگذارید

توجه: از انتشار نظرات توهین آمیز معذوریم.