سرویس: سیاسی ۲۰:۰۰ - دوشنبه ۰۳ فروردین ۱۳۹۴

غرضی :

دولت در مقابل انتقادات سعه صدر داشته باشد/ همپوشانی دولت و ملت یک پدیده اجتماعی-سیاسی را رقم می‌زند

وزیر دولت سازندگی گفت: معمولاً دولت‌هایی که از ناحیه احزاب تأییدیه می‌گیرند و دولت تشکیل می‌دهند، مورد انتقادات مخالفان‌ قرار می‌گیرند اما سعه صدر لازم است.

سید محمد غرضی وزیر دولت سازندگی، با اشاره به شعار سال مبنی بر «دولت و ملت، همدلی و همزبانی» اظهار داشت: ظرف سی و چند سال گذشته همواره بین انقلاب و دولت‌ها فواصلی وجود داشته و این فاصله در پایان هر دولتی بیشتر خودنمایی کرده است.

وی تأکید کرد: نام گذاری امسال توسط مقام معظم رهبری با نام دولت و ملت همدلی و همزبانی یک اخوت بین انقلاب و دولت برقرار خواهد کرد. ما نیز امیدواریم پیوند بین انقلاب و دولت محکمتر شود تا همراهی و همزبانی ملت با دولت را مشاهده کنیم.

وزیر پست و تلگراف دولت هاشمی تصریح کرد: دولت باید بتواند کارگزار خوبی برای ملت باشد تا ملت به عنوان کارفرما از عملکرد کارگزار خود رضایت نشان دهد.

غرضی با اشاره به این اظهارات مقام معظم رهبری مبنی بر اینکه همواره از دولت‌ها حمایت کرده‌ام، از این دولت هم حمایت می‌کنم اما چک سفیدامضاء به کسی نمی‌دهم، گفت: دولتی که بتواند رضایت عامه مردم را جلب کند می‌تواند مقبول رهبری نیز قرار بگیرد.

وی در مورد نقدپذیری دولت یازدهم نیز گفت‌: معمولاً دولت‌هایی که از ناحیه گروه‌ها و احزاب تأئیدیه می‌گیرند و دولت تشکیل می‌دهند مخالفانشان به نقدهای تند خواهند پرداخت اما سعه صدر لازمه هر کاری است.

وزیر پست و تلگراف دولت هاشمی با بیان اینکه اگر دولت و ملت بتوانند همدیگر را نگهداری کنند یک پدیده اجتماعی، سیاسی در کشور رخ خواهد داد، گفت: بنابراین هم پوشانی دولت و ملت یک استراتژی کوتاه مدت نیست و باید در درازمدت دنبال شود.

منبع: فارس

پاسخی بگذارید

توجه: از انتشار نظرات توهین آمیز معذوریم.