سرویس: ورزشی ۱۱:۰۳ - چهارشنبه ۰۱ خرداد ۱۳۹۲

اولین زلزله علی دایی در پرسپولیس

طی سال های اخیر به رغم مصاحبه هایی حمایتی که این دو گاه و بیگاه از یکدیگر انجام می دادند، هیچ گاه ارتباط خوبی با یکدیگر نداشتند. کریمی و دایی همواره اختلافات سنگینی داشته که هیچ کس هم نتوانست این اختلافات را حل کند. همین موضوع باعث شده تا علی دایی به رویانیان شرط کند […]

166680_951طی سال های اخیر به رغم مصاحبه هایی حمایتی که این دو گاه و بیگاه از یکدیگر انجام می دادند، هیچ گاه ارتباط خوبی با یکدیگر نداشتند. کریمی و دایی همواره اختلافات سنگینی داشته که هیچ کس هم نتوانست این اختلافات را حل کند. همین موضوع باعث شده تا علی دایی به رویانیان شرط کند که دیگر پیگیر همکاری با کریمی نباشد.

بدون هیچ تردیدی با انتخاب علی دایی، علی کریمی دیگر در این تیم جایی نخواهد داشت این یکی از پیش شرط های اصلی دایی برای رویانیان بوده است . شرط و شروطی که مدیر عامل پرسپولیس بودن هیچ مخالفتی با آنها موافقت کردند. از انتخاب سرپرست و حضور محمد دایی به عنوان دستیار در پرسپولیس گرفته تا مشخص شدن تکلیف لیدرها و مسائل دیگر که در جلسات رو در رو مطرح شد و رویانیان آنها را پذیرفت.

به گزارش بولتن نیوز؛ اما مهمترین شرط سرمربی جدید پرسپولیس جدایی یا اخراج علی کریمی بوده است. البته با حفظ شان و جایگاه او تا سکوها و هواداران پرسپولیس در ادامه فشاری را به نیمکت وارد نکنند.

طی سال های اخیر به رغم مصاحبه هایی حمایتی که این دو گاه و بیگاه از یکدیگر انجام می دادند، هیچ گاه ارتباط خوبی با یکدیگر نداشتند.  کریمی و دایی همواره اختلافات سنگینی داشته که هیچ کس هم نتوانست این اختلافات را حل کند. همین موضوع باعث شده تا علی دایی به رویانیان شرط کند که دیگر پیگیر همکاری با کریمی نباشد.

پش از این رویانیان قائم مقام خود را موظف کرده بود تا با برگزاری جلسه با کریمی او را راضی به بازگشت به پرسپولیس کند. اما دایی از رویانیان خواست که این پیگیریها متوقف شده و دیگر ادامه پیدا نکند چرا که او نیازی به جادوگر ندارد.

البته با این هماهنگی که اگر هم رسانه ها و هواداران خواهان حضور کریمی شدند، باشگاه و دایی اعلام کنند که خود کریمی نخواسته با پرسپولیسی ها ادامه همکاری داشته باشد. به هر حال آنچه که مشخص به نظر می رسد این است که دایی، کریمی را نمی خواهد اما به شرطی که توپ به زمین کریمی بیفتد.

دیدگاهتان را بنویسید

توجه: از انتشار نظرات توهین آمیز معذوریم.