سرویس: سیاسی ۲۰:۰۰ - سه شنبه ۱۹ اسفند ۱۳۹۳

ترقی در واکنش به اظهارات اخیر ترکان:

اظهارات ترکان رجزخوانی‌های انتخاباتی است / اصولگرایان هیچ‌نگرانی بابت بررسی پول‌های کثیف ندارند

عضو شورای مرکزی حزب موتلفه گفت: نخستین پول کثیف در دولت کارگزاران از محل ستاد بهینه‌سازی سوخت به منظور انتخابات وارد دولت‌ها شد.

حمیدرضا ترقی  با اشاره به اظهارات اخیر ترکان مبنی بر افشاگری در سال آینده و جلوگیری از ورود پول‌های کثیف اظهار کرد: ترکان در روزهای اخیر اظهاراتی داشته که البته وی هر از چندی عادت به بیان چنین صحبت‌هایی دارد.

وی افزود: البته ما خوشحال می‌شویم که از ورود پول‌های کثیف به انتخابات در تمامی زمان‌ها گرفته شود همانطور که مجلس نیز خواستار توضیحات وزیر کشور در مورد ورود پول‌های کثیف است.

رئیس امور بین‌الملل حزب موتلفه با بیان اینکه ما بیشتر از دوستان دیگر مصر بر رسیدگی به موضوع پول‌های کثیف هستیم، خاطرنشان کرد: آنچه مسلم و مهم بوده این است که نخستین پول کثیف در دولت کارگزاران از محل ستاد بهینه‌سازی سوخت به منظور انتخابات وارد دولت‌ها شد.

ترقی ادامه داد: جالب اینجاست که شخص آقای ترکان نیز خود در همان دولت کارگزاران حضور داشته و اگر بنا باشد به موضوع پول‌های کثیف رسیدگی شود باید در تمامی دولت‌ها به آن پرداخته شود.

وی تصریح کرد: اصولگرایان هیچ نگرانی از بابت بررسی پول‌های کثیف ندارند و برعکس از این موضوع استقبال می‌کنیم.

این عضو شورای مرکزی حزب موتلفه با تاکید بر اینکه اظهارات اخیر ترکان رجزخوانی‌های انتخاباتی مجلس است، ادامه داد: جالب این جاست که کسانی نظیر ترکان تمامی روش‌های احمدی‌نژاد را غلط دانسته اما روش بگم‌بگم احمدی‌نژاد را خوب یاد گرفته‌اند.

ترقی یادآور شد: این گونه تخریب‌ها، افشاگری‌ها و بگم‌بگم‌ها نتیجه‌ای جز ضربه به نظام ندارد.

منبع: فارس

 

همچنین بخوانید:

پاسخی بگذارید

توجه: از انتشار نظرات توهین آمیز معذوریم.