سرویس: غیرتولیدی » نقلی ۱۷:۲۲ - دوشنبه ۱۸ اسفند ۱۳۹۳

کریمی:

من و جوکار به دنبال شکست رقبا در جام جهانی هستیم

آزادکار وزن ۸۶ کیلوگرم کشورمان گفت: با جوکار بدنبال شکست رقبا در جام جهانی هستیم.

علیرضا کریمی، در خصوص برگزاری اردوهای تیم ملی و میزان آمادگی‌اش اظهار داشت: اردوهای جام جهانی به خوبی برگزار می‌شود و حدود ۴۰ روز است که در اردوها هستیم و اردوی جدید ما نیز چند روزی آغاز شده تا برای مسابقات جام جهانی با قدرت آماده شویم.

وی افزود: من قرار است همراه جوکار در جام جهانی روی تشک برویم و امیدواریم که در وزن ۸۶ کیلوگرم کشتی‌های خوبی ارائه کنیم. گروه ما در جام جهانی گروه خوبی است و آذربایجانی‌ها با تیم خوبی راهی آمریکا خواهند شد. ما تلاش خواهیم کرد تا با آمادگی بالا در مسابقات حاضر شویم و بار دیگر نتایج خوبی را رقم بزنیم.

آزادکار وزن ۸۶ کیلوگرم کشورمان در ارتباط با میدان دادن کادر فنی به جوانان نیز خاطرنشان کرد: به نظر من میدان دادن به جوانان بسیار خوب است و این کار سبب می‌شود تا در آینده آنها با دید باز برابر رقبا قرار بگیرند. کار تیم ما در لس آنجلس سخت است، البته حضور ایرانی‌ها در این مسابقات خوب است ولی جو بسیار سنگینی وجود دارد و تجربه سال قبل به من نشان داده که کشتی‌ گرفتن در این شرایط آسان نیست.

کریمی ادامه داد: وزن ۸۶ کیلوگرم یکی از اوزان بسیار شلوغ کشتی آزاد است و مدعیان زیادی در این وزن حضور دارند. رقابت در این وزن بسیار نزدیک است و من نیز تلاش می‌کنم تا حریفانم را شکست داده و دوبنده تیم ملی را در مسابقات انتخابی به دست آورم.

منبع: تسنیم

همچنین بخوانید:

پاسخی بگذارید

توجه: از انتشار نظرات توهین آمیز معذوریم.