سرویس: اخبار شهرضا ۱۰:۰۰ - شنبه ۱۶ اسفند ۱۳۹۳

رئیس اتاق اصناف شهرستان شهرضا در گفت و گو با شهرضانیوز گفت:

آغاز به کار نمایشگاه و فروشگاه بهاره در کارخانه نوین شهرضا

نمایشگاه عرضه مستقیم کالا و فروش بهاره در آستانه سال نو با بیش از ۹۰ غرفه در کارخانه نوین شهرستان شهرضا شروع به کار کرد.

رئیس اتاق اصناف شهرستان شهرضا در آیین برگزاری این نمایشگاه در گفتگو با خبرنگار شهرضانیوز گفت: این نمایشگاه به منظور تامین اقلام اساسی مورد نیاز مردم و کنترل و تنظیم بازار از امروز فعالیت خود را با همکاری اتاق اصناف شهرستان آغاز کرده است.

سبزواری با اشاره به اینکه نمایشگاه بهاره در بیش از ۹۰ غرفه برگزار شده است افزود: در این نمایشگاه اقلام مورد نیاز مردم شامل پوشاک، کیف وکفش، مواد غذایی و پروتئینی، مواد شوینده و لوازم بهداشتی ، آجیل و خشکبار، میوه و تره بار، گوشت و مرغ منجمد و گرم و سایر مایحتاج ضروری عمومی مردم را عرضه می‌شود.

وی با اشاره به اینکه عرضه این کالاها در کنترل بازار و مهار تورم نقش مهمی دارد، گفت: استقبال واحدهای تولیدی و فروشگاه‌ها از برگزاری این نمایشگاه مطلوب است.

ابراهیم سبزواری با بیان اینکه کالا‌ها و خدمات ارائه شده در این نمایشگاه ۱۰ تا ۱۵ درصد زیر قیمت بازار در اختیار مردم قرار می‌گیرد، اضافه کرد: فراهم آوردن شرایط خرید آسان و ارزان برای مردم  از دیگر اهداف برگزاری این نمایشگاه است.

رئیس اتاق اصناف شهرضا گفت: با توجه به فرا رسیدن ایام پایانی سال و به منظور جلوگیری از افزایش قیمت‌ها و تنظیم بازار، این نمایشگاه از امروز ۱۶ اسفندماه به مدت ۷ روز از ساعت ۸:۳۰ صبح تا ۲۰ شب در کارخانه تاریخی نوین شهرستان شهرضا دایر است.
سبزواری با اشاره به این که اکیپ بازرسی و نظارت اتاق اصناف نظارت لازم از نمایشگاه و اصناف و مراکز عرضه کالا را دارد و با متخلفان برخورد جدی می کند، افزود:مردم در صورت مشاهده هرگونه تخلف در نمایشگاه به اکیپ بازرسی مستقر در نمایشگاه اطلاع‌رسانی کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

توجه: از انتشار نظرات توهین آمیز معذوریم.