سرویس: غیرتولیدی » نقلی ۱۷:۰۶ - چهارشنبه ۱۳ اسفند ۱۳۹۳

با برد یک بر صفر مقابل الاهلی امارات

طلسم ناکامی‌های تراکتورسازی در آسیا شکست

تراکتورسازان با برتری مقابل الاهلی امارات طلسم ناکامی‌های خود را شکستند.

دیدار دو تیم تراکتورسازی و الاهلی امارات از ساعت ۱۶ در ورزشگاه یادگار امام (ره) تبریز برگزار شد.

در این دیدار تیم تراکتورسازی از ابتدا کار را بهتر از حریف خود شروع کرد و توانست توپ و میدان را در اختیار بگیرد.

شاگردان تونی اولیویرا که در این دیدار نتوانسته بودند موقعیت خاصی روی دروازه حریف ایجاد کنند در دقیقه ۴۰ روی حرکت پا به توپ فردین عابدینی موفق شدند توسط فرشاد احمدزاده به گل برتری دست یابند تا نیمه نخست را با دست پر به رختکن بروند و ۳ امتیاز نیمه نخست را کسب کنند.

در نیمه دوم تراکتور بیشتر به حفظ توپ پرداخت ولی الاهلی تمام تلاش خود را می کرد تا در صاحب توپ شدن ها دروازه تراکتورسازی را باز کند ولی در موقعیت های مختلف دروازه بان و مدافعان تراکتور مانع از گلزنی بازیکنان الاهلی شدند.

داور این مسابقه برای این بازی پنج دقیقه وقت اضافه منظور کرد.

سرانجام تراکتورسازی با این پیروزی موفق شد اولین ۳ امتیاز خود را در لیگ قهرمانان کسب کند و پس از هفته ها ناکامی بتواند در این رقابت ها به پیروزی برسد تا طلسم ناکامی هایش را در این رقابت ها بشکند.

ترکیب تراکتورسازی:

حامد لک، محمد ایران پوریان، حبیب گردانی، خالد شفیعی، مهدی کیانی، سامان نریمان جهان، شاهین ثاقبی، ادر لوسیانو ادینهو، آندرانیک تیموریان، میر هانی هاشمی و فرشاد احمدزاده

ترکیب الاهلی امارت:
ماجد ناصر، حبیب الفردان، والد عباس، اسماعیل الحمادی، احمد خلیل، اسام السعیدی، کون یونگ وون، عبدالعزیز حسین هیکل، عیسی احمد المرزوقی، عبدالعزیز سانقور و ماجد حسن

منبع: تسنیم

همچنین بخوانید:

پاسخی بگذارید

توجه: از انتشار نظرات توهین آمیز معذوریم.